Amiiinn canim amiiinnn insallahh bundan sonrasi daha iyi olcak insallahh.
Tuhh yaaa cok uzuldum. Ayni zamanda cok da kizginim oradaki merkeze. Sana yasattiklari icin. Bir sonraki deneme icin kibris hamgisini dusunuyorsun?
Amin canım inşallah bi sürü embriyo olur hayırlısı ile ❤️❤️
bugun opu gunu sanirim, heyecanli bekleyis baslasin. Her sey cok guzel olsun

Tuhh yaaa cok uzuldum. Ayni zamanda cok da kizginim oradaki merkeze. Sana yasattiklari icin. Bir sonraki deneme icin kibris hamgisini dusunuyorsun?

bugun opu gunu sanirim, heyecanli bekleyis baslasin. Her sey cok guzel olsun
Evet canım bugün hem yumurta toplandı hem sperm.. Benden de kan aldılar murat beyle görüştüm rahim de 12 cm olmuş herşey iyi şimdilik dediler yarına embriyoların sayısı ve kalitesş belli olur dediler. Cumartesi günü transfer olur dediler..
İlk ignelerimi yaptılar Progestan ve oksapar bakalım hele şiödi srıada sağlıklı embriyo oluşumu var. İnşallah bi sürü güzel embriyom olurda 2 tanesi bana evlat olur bu trasnferde

Kizlar ben kan verdim 0.20 cikti sakagibi hic transfer olmamisim yani ben hafif yuregim ciz etsede hic bisey hissetmiyorum ve galiba şoktayim ben kendi kendime gulme tuttu
ne desem boş cok üzgünüm canım zaten icine sinen bir tedavi değildi biseyler başından beri ters gitti hep.geride kaldı düşünmemeye çalış onları. Insalalh icine sinen dogru bir merkezde icine sinen bir tedavin olur ve evladına kavusursun insalalh kuzum.Rabbim hakkinda hayırlısını nasip etsin insallah

Geri