bişey sorucam kızlar. Şimdi biz kıbrısta bi oteldeyiz bu otel bizim hastane ile anlaşmalı olduğu için otel geneli hep benim doktorun hastaları var hep farklı tarif transferleri. Şimdi benim doktorum Murat bey, ve bana merdiven inip çıkma, ne bilim oturma, ne bilim seyahaat vs bir sınırlama getirmedi. İlk yarım saat dinlen sonra özgürsün dedi hareketlerini yarıya indirerek kendini yormadan yere eğilip uzanmadan rutin hayatına dönebilirsin dedi. Ben bu akşam yemeğine yavaş yavaş indim salonda yemek yedim odaya temek istemedim. Karşı odada bi kadın var kocası eşime demiş yenge ayağa kalkmasın merdiven inmesin falan demiş yarın eve dönücez mesela imkanınız varsa kalın biraz daha demiş. Aynı doktor bana bunları demedi ama o kadına merdiven inme çıkma ayağa kalkma en ufak harekette düşer kalabiliyorsanız 10 gün kalın sonucı burda öğrenip öyle gidin falan demiş. Bana öyle bişey demedi hatta işin seni yormayacaksa 3 gün sonra işe başlayabilirsin dedi.

Şimdi eşimde bana kızıyor oturunca bile uzan diyor

bişey sorucam kızlar. Şimdi biz kıbrısta bi oteldeyiz bu otel bizim hastane ile anlaşmalı olduğu için otel geneli hep benim doktorun hastaları var hep farklı tarif transferleri. Şimdi benim doktorum Murat bey, ve bana merdiven inip çıkma, ne bilim oturma, ne bilim seyahaat vs bir sınırlama getirmedi. İlk yarım saat dinlen sonra özgürsün dedi hareketlerini yarıya indirerek kendini yormadan yere eğilip uzanmadan rutin hayatına dönebilirsin dedi. Ben bu akşam yemeğine yavaş yavaş indim salonda yemek yedim odaya temek istemedim. Karşı odada bi kadın var kocası eşime demiş yenge ayağa kalkmasın merdiven inmesin falan demiş yarın eve dönücez mesela imkanınız varsa kalın biraz daha demiş. Aynı doktor bana bunları demedi ama o kadına merdiven inme çıkma ayağa kalkma en ufak harekette düşer kalabiliyorsanız 10 gün kalın sonucı burda öğrenip öyle gidin falan demiş. Bana öyle bişey demedi hatta işin seni yormayacaksa 3 gün sonra işe başlayabilirsin dedi.

Şimdi eşimde bana kızıyor oturunca bile uzan diyor
Yok canim merak etme bugun dinlen yarin donersin evine, evde yuksege uzanma, agir kaldirma onun disinda hayat devam,rabbim ol derse olur, hep aklindan cikartma alacak nefesi yiyecek ekmegi varsa geliyor dunyaya..

Ayy inşallah @Corti m ya ben çok tedirgin oluyorum sanki wc ye gidince akıp gittiler mi diye peçeteyi falan kontrol edesim geliyor inşallah brnle kalır yavrularum peki canım dondurmayı nasıl olursa yapayım gelişimi takip edip arayacaklarmış hani kaliteleri nasıl olursa dondurma dersin
Olur o haller normal, ilaclarini aksatma, kendini yorma biraz simartsin esin seni:)
Bugun belli olmadi mi diger embriyolar?
Yarin bakalim onlar donsun sana , donduracak embriyo kalmadi derlerse o zaman biraz cazgirlik yapabilirsin:)
Yarin 6.gun olacak 6.gun olarak geriden gelen embriyo olabilir , hele bi onlar sana donsun esimle konusayim deyip geri doneyim dersin.

Tedavin hayırlı olsun canım. Sürecini takip ediyorum, bizi bilgilendirdiğin için de teşekkür ederim. Bende Murat hocaya tedavi düşünüyorum haziran ayinda. Merkezle ilgili sıkıntı yaşadın mı. Test günün ne zaman :)
İnsAllah güzel sonuçlar gelecek
Sağol canım teşekkür ederim. Yok memnunum gayet iyi murat beyle pek görüşemedik yani onunla direk iletişime geçemiyoruz ama iyi yani memnunum genel olaral inşallah pozitifi dw görür de bebeklerimi doğurursam dünyalar benim olur hayırlısı ile 16 şubat

Embriyologlar gelir kontrol ederler seni ararlar yarin.
Aman iyi, kocalardan bekledigimiz hareketler bunlar:) test gunune kadar nazlan , hic kendini uzme yorma stres yapma.
Bakalım hele bugğnde arayan olmadı ya öldü bizim embriyolar gelişmedi çöp oldu belkide
Sağolsun ilgileniyor benle baya da nazlanmak benim doğamda yok evimdeyim şuan dinleniyorum

Geri