Yumurtlama (Ovülasyon) Ne Zaman Oluyor? Gebelik için en uygun zaman

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. Ays422

Ays422 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Mrb 14 baslayan yumurtlama donemim 19 bitiyo ogunden beri iliskiye giriyorum dogrumu yapuyorum

2. Ays422

Ays422 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Mrb 14 baslayan yumurtlama donemim 19 bitiyo ogunden beri iliskiye giriyorum dogrumu yapuyorum

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.108
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar sevgili Ayşe,
    Tam olarak yumurtlama döneminizi tespit ettiyseniz doğru yapıyorsunuz fakat size şöyle bir tavsiyemiz olacak. Yumurtlama gününüzden üç gün önce ve yumurtlama döneminizin sona erme tarihinden de iki gün sonrayı da boş geçirmeyin lütfen.

Bu durumu 6 ay bir sene kadar takip etmelisiniz. Herşeyi doğru yaptığınıza inanıyorsanız ve halen çocuğunuz olmuyorsa başka sorunlara bakacağız.

Ays422 bunu beğendi.
  4. Ays422

Ays422 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Adetim bittigi gunden beri beraber oluyoruz saten istesekde bos geciremiyoruz ki

SadmiN bunu beğendi.
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.108
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam adetiniz bittikten sonra birliktelik gebelik için pek uygun değil ama. Lütfen bu konunun başında birinci sayfadan tam olarak hangi gün ovülasyon yani yumurtlamanızın olduğunu öncelikle net olarak tespit edin ki bebek için daha sağlam adımlarla ilerleyebilesiniz.

Yumurtlama (Ovülasyon) Ne Zaman Oluyor? Gebelik için en uygun zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurtlama (Ovülasyon) Ne Zaman Oluyor? Salgı İnceleme Yöntemi!!

Yumurtlama (Ovülasyon) Ne Zaman Oluyor? Salgı İnceleme Yöntemi!!

Rahimağzından salgılanan mukus (mukus, "kaygan, yapışkan sıvı" anlamına gelir), adet döngüsü boyunca salgılanan hormonların (östrojen ve progesteron hormonları) etkisiyle döngünün farklı günlerinde farklı özellikler gösterir. Bu değişiklikleri anlayabildiğinizde yumurtlama gününüzün olduğu zamanı da doğru bir şekilde belirlemeniz mümkündür. Günlük kontrollerinizde rahimağzı...
  2. Egzersiz için en uygun zaman nedir?

Egzersiz için en uygun zaman nedir?

Biliyorsunuz ki egzersiz sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Metabolizmayı hızlandırır kalori yaktırır enerji ve güç verir iştah azaltır vücudumuzun şekle girmesine yardımcı olur ve zayıflatır Bazı kişiler sabah 06:00 ve ya 09:00 da yürüyüşün ve egzersizin sağlık açısından iyi olduğunu söylerken bazıları ise zararlı olduğunu iddia ediyor.E buda ben ve benim gibi merak eden diğer...
  3. Yumurtlama dönemi nedir?Ne zaman gerçekleşir

Yumurtlama dönemi nedir?Ne zaman gerçekleşir

yumutlama dönemi,gebelik,ovülasyon,ovülasyon hesaplama,övülasyon dönemi le ilgili tüm bilgiler aşağıdaki konumuzda.. GEBELİĞİN OLMASI İÇİN Kadın, yumurtlama döneminde olmalıdır. Cinsel birleşme, yumurtlama döneminin 48 saat içerisinde olmalıdır. Birinin döllenmesi için, yeterli sayıda kaliteli aktif spermin yumurtaya ulaşması gereklidir. Döllenmenin oluşmasını engelleyen herhangi bir engel...
  4. Yumurtlama günüm ne zaman ?

Yumurtlama günüm ne zaman ?

yumurtlama nedir,yumurtlama ne zaman gerçekleşir,yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurtlama günü hesaplama,ovülasyon günü hesaplama hakkında bilgiler Yumurtlama günlerinde cinsel ilişkiye girerek hamile kalma şansınızı artırabilirsiniz. Kısa zamanda hamile kalmak isteyenler için etkili olan bu yöntemi araştırdık. yumurtlama, yumurtlama takvimi ve hamilelik şansını artırmak için yapılması...
  5. Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Eğer hamile kalmak istiyorsanız, tam olarak ne zaman yumurtlama dönemine girdiğinizi bilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Böylece en uygun zamanda cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Birçok kadın, yumurtlama dönemine girileceğini erkenden öngören kitleri başarılı bir şekilde kullanmayı başarmıştır. Çünkü bu kitler yumurtlama dönemine girmenize az bir zaman kala, size pratik bir şekilde ikaz...

Sayfayı Paylaş