Yüzük (Çocuğumun) Falı

N

nazli_bebeq

Yeni Üye
Üye
biliyom ben bunu doru çıkıyo:)
 
S

sessizprenses

Üye
Üye
annemde babamda denedim sırası da sayısıda doğru çıktı
bana yaptık 1 erkek çocuğum olcakmış
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
allah allah bende daire çıktı bide özellikle soruyorum :D yüzük sabitlenirken bileğe değicekmi yoksa sabit şekilde değmeden dönecekmi ?
 
Son düzenleme:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bu uygulamayı kendime ve mesela ablama yapmışımdır. Ve çevremdeki bir kaç kişiye ,,yaptıklarımda sıralamalar doğru ,,ama yukarıda yazılanın tam tersini biliyorum.. yüzük daire çizerek sallanınca kız çocuğu ileri geri sallanınca erkek çocuğu diye biliyorum..
bende öyle biliyorum ve kime denediysek oldu şimdiye kadar. ama ters yazılmış fal burda, daire çizerse kız. dik giderse erkek olucak.
 
M

melek5280

Forum Okuru
Bende tam tersi biliyorum daire çizerse kız , ileri geri sallanırsa erkek. Ben 3 çocuk annesiyim ...4. yolda şimdiye dek hepsi doğru çıktı ve bu şekil baktığım herkes doğru çıktı yanılma olmadı (tam tersi olduğunu belirteyim tekrar).
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İnsana pek sama geliyor ilk bakışta. Çünkü hiç bir bilimsel dayanağı yok bunun. Cenabı Allah cümlemize hayırlı evlatlar versin. Bu itibarla bunu sadece eğlence amacıyla yapmakta fayda var...


ANcak;

Bazı arkadaşların düzelttiği gibi daire çizdiğinde kız sağa ve sola sallandığınıda erkek şeklinde bir çok kez müşahade ettim.

Ben bilime çok önem vermeme rağmen bunun çevremdeki bir çok insanda nokta atışı yaptığı beni inanılmaz şaşırtıyor. Gerçekten çok çarpıcı bir olay...
 
silence

silence

Yeni Üye
Üye
Çok eskiden tıp daha ilerlememişken bu yöntemle kız veya erkek olcağını ve kac cocuk sahıbı olcagını öğrenirlermiş.. Ben inanıyorum abim ve eşi icin yaptıgımızda ıkı cocugunun olcagını ve ıkısınınde erkek olcagını gostermıstı. (ama bazı arkadslarında duzelttıgı gibi )
 
Ü

üzüldümyaaa

Forum Okuru
yaa okulda yaptık bana kaç kere denedi kız ama ip sallanmadı ya kız el oyunu yaptı ya da gerçekten sallanmadı nasıl moralim bozuldu anlatamam dün oldu olay etkisindeyim hala siz ne diosunuz
 
B

Başoooo

Forum Okuru
Bende yuvarlak çizdiğinde kız ileri geri geldiğinde erkek olur diye biliyordum ben kendime yaptığımda 3 kız1 oğlanım oluyordu ama 3 oğlan 1 kız olursa yandım ben anam yandım
 
M

mulutku

Forum Okuru
bızımkıler ablamlar falan herkeze baktı hepsınde erkek cocugu falan cıktı bende bırsey cıkmadı yuzuk oynamadı yanı benım cocugum olmucakmı sımdı?
 
B

Bcdx

Forum Okuru
Fala inanma falsız kalma derler...
Ben lisedeyken bu falı yapan arkadaşlarım oldu.
Herkese ya oğlan ,ya kız dediler.
Bende yüzük sallanmadığı için senin çocuğun olmayacak dediler...
Ayy ne üzüldüm o zamaanki aklımla...
Şimdi iki çocuğum var..
O fal aklıma geldikçe gülerim..
Eğlence olsun diye deneyebilirsiniz
Ablacığımm sağoll varoll içime su serptin ben de kaç gündür üzülüp duruyordum.Özellikle de o fal bakan kızların surat ifadelerş ay canım yazık falan tavırları ve işte yok yengeme baktım düşüğünü bile bildi falan demeleri beni cidden yıpratıp üzmüştü.Çok sevdiğim bir sevgilim var yıllardır yanımda olan.Onunla böyle bir şeye benden dolayı sahip olamayacak olmayı düşünmek çok yıprattı beni.Okudum içime sular serpildi.İyi ki yazmışsın : )
 
Üst