Yüzük (Çocuğumun) Falı

E

Esila_Esila

Forum Okuru
Ablacığımm sağoll varoll içime su serptin ben de kaç gündür üzülüp duruyordum.Özellikle de o fal bakan kızların surat ifadelerş ay canım yazık falan tavırları ve işte yok yengeme baktım düşüğünü bile bildi falan demeleri beni cidden yıpratıp üzmüştü.Çok sevdiğim bir sevgilim var yıllardır yanımda olan.Onunla böyle bir şeye benden dolayı sahip olamayacak olmayı düşünmek çok yıprattı beni.Okudum içime sular serpildi.İyi ki yazmışsın : )
Böyle bir şey için üzülmeye değmez. Doğru çıkmayabilir. Zaten birisi de bunu belirtmiş. O yaştaki kızlar genellikle bu tür durumları ciddiye alır. Tepkileri abartılı olur. Ben lisede okurken de böyleydi. Seni anlıyorum. Onların davranışlarını önemsememek gerekir. Geleceği kimse bilemez.
Bu arada yazdıklarından sonra bir hayli zaman geçmiş. Umarım sevdiğinle evlenmişsindir ve sağlıklı, güzel çocuklarınız olmuştur. Sevgiyle kal canım...

Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2017 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yüzük parmağı için dövme modelleri Yüzük parmağı için dövme modelleri
dövme modelleri, parmak dövmeleri, alyans dövme modelleri, yüzük parmağı dövmeleri ile sizlerleyiz. Son yıllar da yüzük parmağına dövme yaptırmak oldukça trend oldu. Dövme seven çiftlerin daha çok tercih ettiği parmak dövmeleri ile...
Tüm Resim Konuları 0
Nişan yüzükleri takılırken nasıl konuşma yapılır? Nişan yüzükleri takılırken nasıl konuşma yapılır?
Nişan merasiminde yapılan konuşma örnekleri, yüzük takılırken nasıl konuşma yapılır konuşma metinleri ile sizlerleyim. Evlilikten önce uygulanan resmi merasimlerden biri olan nişan töreni, bazen sade bir törenle aile arasın da...
Bunları Biliyor musunuz ? 1
Yüzük falı nedir nasıl uygulanır? Yüzük falı nedir nasıl uygulanır?
Bu fal, inanışa göre bir insanın kaç çocuğunun olacağını, doğum sırasını ve cinsiyetlerini haber veriyor. çocukların illa doğması gerekmiyor. öyleki düşük olan bebekleridehaber veriyor. Gelelim falın bakım tarifine; Gerekli olan iki şey vardır...
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
Rüyada elmas görmenin manası nedir? Rüyada elmas görmenin manası nedir?
Rüyada elmas görmek, gösterişe ve süse düşkün olan bir kimseye aynı zamanda meziyetli bir kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada büyük elmas görmek, çalışarak elde ettiği kazancının kıymetini bilmeye ve gereksiz harcamalardan kaçınmaya işaret...
Rüya Tabiri 0
Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2017 Zen Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri 2017
Özel günlerin simgesi haline gelen tek taş yüzük modelleri piyasa da farklı altın marka ve firmaların koleksiyonların da değişik fiyat aralıkları ve modeller ile yer alarak bayanların kalbini feth etmeye devam ediyor. Özellikle erkekler eşlerine...
Takı ve Takı Tasarım 0