Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Zambak Yağı ve Faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

zambak yağının faydaları zambak yağı yağı faydaları yagı yagi Vücut ağrılarını,

romatizma ağrılarını gidermek için ve

selülit tedavisin de kullanılması tavsiye edilir.

Ayrıca parfumeri sanayinde kullanılabilir.

KULLANILIŞI:

Haricen vücuda masaj şeklinde uygulanır.

Zambak Yağı ve Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enginar yağının faydaları ve kullanımı

Enginar yağının faydaları ve kullanımı

enginar yağı enginar yağının faydaları nasıl kullanılır Enginarı içinizde şimdiye kadar tadına bile bakmayan sevmeyenler olabilir.Ben sevmiyorum demiyorum çünkü inanın belki tuhaf olacak ama ben enginarın tadını bilmiyorum:D Enginarı eğer sevmiyorsanız sizlere tavsiyem yağını mutlaka kullanmanız çünkü faydalarını öğrendiğinizde sizlerde belki şaşıracaksınızdır:) * İdrar Söktürür. *...
  2. Portakal Yağının Kullanımı ve Faydaları

Portakal Yağının Kullanımı ve Faydaları

portakal yağı nasıl kullanılır portakal yağı nerelerde kullanılır portakal yağının yararları Portakal yağının özellikleri, faydaları ve kullanımı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Sakinleştiricidir. Cilde canlılık verir. Dişetlerini güçlendirir. Tonik olarak kullanılır. Kan dolaşımını düzenler. Sivilce ve akneleri giderir. Mide rahatsızlıklarını geçirir....
  3. Zambak Çiçeği ve Faydaları

Zambak Çiçeği ve Faydaları

Zambak Çiçeğinin Faydaları Zambak Çiçeğinin Yararları nelerdir Zambak Faydaları Görsel olarak göz zevkimize hitap eden zambak çiçeğinin alternatif tıp tedavilerinde ki kullanım alanları ve faydaları ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Zambak Çiçeği ve Bitkisi: 1 metreye kadar uzayabilen dik gövdeli, iri ve güzel çiçekler açan bir bitkidir Beyaz, kırmızı, mor, siyah, sarı gibi...
  4. Zambak Özellikleri Faydaları

Zambak Özellikleri Faydaları

Zambak Faydaları nelerdir Zambak hakkında bilgi Zambağın yararları Güzel görüntüsüyle tanıdığımız zambak bitkisinin alternatif tıp tedavilerinde de kullanıldığını biliyor muydunuz melekler ? Bakın bu zarif bitki nelere iyi geliyormuş :) Zambak Çiçeği ve Bitkisi: 1 metreye kadar uzayabilen dik gövdeli, iri ve güzel çiçekler açan bir bitkidir. Beyaz, kırmızı, mor, siyah, sarı gibi farklı...
  5. Balık Yağı Ve Faydaları

Balık Yağı Ve Faydaları

Balık Yağı Ve Faydaları Balık Yağının Boy Uzatmaya Etkisi Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda çocukların gelişimi zekaları ve boylarının uzun olması için balık yağının etkilerinden ve diğer faydalarından bahsetmek istiyoruz sizlere. İşte size balık yağı ve faydaları; Son yıllarda en çok tercih edilen beslenme desteği olarak karşımıza çıkmaktadır Balık Yağı. Bilim insanları...

Sayfayı Paylaş