Zevk suyu ve sürtünme ile hamile kalmam mümkün mü hamile kalır mıyım ?

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Zevk suyu ve sürtünme ile hamile kalmam mümkün mü hamile kalır mıyım ?
Merhabalar. Ben okb hastasıyım ve düşünmekten kendimi alamıyorum. Son adet tarihim 20 temmuzdu. 29 temmuzda son sürtünmeli ilişkimi yaşadım ve penis başı vajinama değdi lakin boşalma vajinama olmadı. Penis içime girmedi ama ucu vajinama değdi. Zevk suyu geldi mi bilmiyorum ama zevk suyundan hamilelik ihtimli varmış. Gebe kalma ihtimalim yüzde kaç?? Çok korkuyorum. Yeni periyoduma daha 9 gün var. Adet olursam gebelik ihtimali ortadan tamamen kalkar mı?
bana bu durumu tamamen anlatabilir misiniz acaba? Gerçekten kafam çok karıştı. Anlatan kimsem yok. Nolur bana detaylıca açıklayın öğretin.
@SadmiN @Likapam @Mügü @Uzman SühaN

Merhabalar. Ben okb hastasıyım ve düşünmekten kendimi alamıyorum. Son adet tarihim 20 temmuzdu. 29 temmuzda son sürtünmeli ilişkimi yaşadım ve penis başı vajinama değdi lakin boşalma vajinama olmadı. Penis içime girmedi ama ucu vajinama değdi. Zevk suyu geldi mi bilmiyorum ama zevk suyundan hamilelik ihtimli varmış. Gebe kalma ihtimalim yüzde kaç?? Çok korkuyorum. Yeni periyoduma daha 9 gün var. Adet olursam gebelik ihtimali ortadan tamamen kalkar mı?
bana bu durumu tamamen anlatabilir misiniz acaba? Gerçekten kafam çok karıştı. Anlatan kimsem yok. Nolur bana detaylıca açıklayın öğretin.
Hülya hamile değilsin ama bir gün bu hataya düşeceksin yapma kendine yedin bitirdin kendin yazık sana not hamile değilsin

Diğer sorunu cevaplandırdım başka soru sorma başka başlıkta açma uzaklaştırırım seni siteden bu son ikazımdır.

Hülya aylar öncede böyle konuşma yaptık seninle evkenmeden bi daha böyle şeyler yapma diye tamam dedin ama yine aynı hatayı yapıp kendini strese sokuyorsun yapma kızım sonra çok pişman olursun oluyorsunda

Heeeey Hülya hayır hayatım korkmana gerek yok zaten sana adet olursun diye bin kere demiştik şimdi adet olmuşsun korkmalı mıyım diye soruyorsun vallahi billahi hastasın :) Korkmana gerek yok ama ilişkilerinde mutlaka korun seninle bizi uğraştırma hayatım :D:D

Geri