Zevk suyu ve sürtünme ile hamile kalmam mümkün mü hamile kalır mıyım ?

Son adet tarihim 20 temmuzdu. 29 temmuzda son sürtünmeli ilişkimi yaşadım ve penis başı vajinama değdi lakin boşalma vajinama olmadı. Penis içime girmedi ama ucu vajinama değdi. Zevk suyu geldi mi bilmiyorum ama zevk suyundan hamilelik ihtimli varmış. Gebe kalma ihtimalim yüzde kaç?? Çok korkuyorum. Bu olaydan sonra yani 17 Ağustosta adet oldum. 3-4 gün kadar kan geldi. Yoğundu. Olaydan sonraki ikinci adetimi ve üçüncü adetimi de oldum. 4.adetime 1 hafta olmasına rağmen bugün peçeteye biraz kan geldi ve daha sonra durdu. Bu neden olmuştur??? Çok korkuyorum nolur cevap verin

Son adet tarihim 20 temmuzdu. 29 temmuzda son sürtünmeli ilişkimi yaşadım ve penis başı vajinama değdi lakin boşalma vajinama olmadı. Penis içime girmedi ama ucu vajinama değdi. Zevk suyu geldi mi bilmiyorum ama zevk suyundan hamilelik ihtimli varmış. Gebe kalma ihtimalim yüzde kaç?? Çok korkuyorum. Bu olaydan sonra yani 17 Ağustosta adet oldum. 3-4 gün kadar kan geldi. Yoğundu. Olaydan sonraki ikinci adetimi ve üçüncü adetimi de oldum. 4.adetime 1 hafta olmasına rağmen bugün peçeteye biraz kan geldi ve daha sonra durdu. Bu neden olmuştur??? Çok korkuyorum nolur cevap verin @Likapam @Mügü @SadmiN

Her ay aynı terane :) Madem korkuyorsun, her ay ilişkiye girip sürtünüp bize geliyorsun hamile miyim diye artık korunma yöntemlerini lütfen kullan hamile kalabilirsin kalamazsın adet olursun olamazsın vallahi bilemiyoruz.

Son düzenleme:
Geri