Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Verdiğiniz bilgilere göre , yaşadığınız birliktelik sonrası gebe kalma olasılığınız vardır. Bugün gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

nişanlımla ilişkiye girdik tam boşalırken geri çıktı bacağıma boşaldı 6 gün sonra adet oldum sanırım normalde 7 gün sürerdi bu defa 5 gün sürdü korkuyorum hamile olabilirmiyim

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş ve 5 gün sürmüş. Adetin 5 gün sürmesi normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

ilişki esnasında zevk suyu geldi hemen sildim sonra dışarı boşalma oldu adetim zamanında geldi ama 3 gün sürdü hamile kalmış olabilirmiyim?

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Mensiniz 2-3 gün sürmesi normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Mensiniz 2-3 gün sürmesi normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
Merhaba ben sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu vajinama temas etti adetime 3-4 gün vardı yani yumurtlama dönemimdi. 11 saat sonra ella hap ını aldım. Henüz daha bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim var mı? Acil cevap verirseniz sevinirim

Merhaba ben sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu vajinama temas etti adetime 3-4 gün vardı yani yumurtlama dönemimdi. 11 saat sonra ella hap ını aldım. Henüz daha bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim var mı? Acil cevap verirseniz sevinirim

Adete 3-4 gün kala yumurtlama döneminde olduğunuzu nereden anladınız yada çıkardınız ?? Zevk suyuyla gebe kalma ihtimali düşüktür fakat imkansız değildir. Benzer sorularda bunu hep belirtiyoruz. Ertesi gün hapları da hamilelikten % 100 korumuyor. Adetiniz de gecikme olursa test yaparsınız.

İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdim 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi bugün yumurtlama günüm uykum çok geliyor bugün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Rica ederim, sağlıklı günler diliyorum

İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdigimin 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi dün yumurtlama günüm uykum çok geliyor dün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba tam gebe kalma şansımın yüksek olduğu zamanda 2 gün ara ile 2 kez korunmasız ilişkiye girdim ama boşalırken çıktı yani içime boşalmadı hamile kalma riskim var midir ?

Geri