Zorlanmadan bir haftada kilo verin

ben bugün k fleks diye bir gevrek yemeye basladım günde 2 öğün 2 haftada 4 kilo gidiyormus falan doğrumu ?

bence bu işe yarayabılır ama zayıflama hapı konusunda soyledıgın sey yanlıs kılo sabıtlemesı yapmazsan tabıkı verdıgın kılonun 2 katını alırsın buna sen bıle ınanamazsn bebegm benım bı arkadasım da kullandı fx 15 ıle 1 ayda 15 kılo verdı 1 kutu daha aldı ve kılo sabıtlemesı yaptı kullanmasının uzerınden 1 yıl gecmesıne ragmen vedıgı kıloların hıcbırını gerı almadı muthıs bıse ben tavsıye edıorm yanı fx 15 satisi ıle zayıflamak ve vedıgın kıloları gerı almamak mumkun melekler...:)

çok güzeldi teşekkür ederim..
o zaman ilk olarak sabah yarım litre suyla başlıyoruzz çayımızda şekeri azaltıyoruz :( gün boyunca suuu ve hafif yemekler

mayonez daha fazla kilo yapmaz mı ? ve şekerli yiyecekler tüketmemek kalori kaybını hızlandırır

merhaba :( ben artık zayıflamak istiyorum 14 yaşında bir kızım 7. sınıf öğrencisiyim kilom 8O boyum 1.70 lerde birşey spor yapmak bana zor geliyor fazla üşengeç bir insanım oğlak burcuyum ama hiç göstermiyorum :( diyet yapıyorum 2 gün sonra pessss spor yapıyom 4-5 gün sonra pesss ne yapacağımı bilmiyorummmm :'(

Geri