gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1-6 yaş zeka testi gerekmekte

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1-6 yaşları arasında 3 çocuğum var zeka testi istiyorum yardımcı olur musunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

1-6 yaş zeka testi gerekmekte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeka testi :)

zeka testi :)

HADİ İLK ÖNCE CEVAPLARA BAKMADAN CEVAP VERİN :) Aşağıdaki soruları tam 1 dk. içinde yanıtlamaya çalış. Bir kağıt kalem al ve yanıtlarını not et ve her soruya bir defa bakmaya çalış. Oldukça ilginç bir zeka testi... ) 1. Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? 2. Doktorunuz size 3 hap verir ve bunları yarımşar saat arayla almanızı tavsiye ederse, ilaçların tamamını...
  2. 4 yaş zeka testi var mı melekler

4 yaş zeka testi var mı melekler

Selam arkadaşlarım 4 yaşındaki kızım için acil zeka testi gerekmekte bana yardım edin nolur :S
  3. 4 Yaş İçin Zeka Testi

4 Yaş İçin Zeka Testi

4 yaş, zeka testi, varmı, nasıl bir test, nereden bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler 4 yaş çocukları için hazırlanmış olan bir testten bahsedeceğiz melekler :) Çocukların okula, okulun gerektirdiği kurallara ve öğrenmeye hazır olup olmadığını anlamaya yarayan bu testle ilgili bilgilerimiz şöyle; Hildreth ve arkadaşları tarafından hazırlanan Metropolitan Okul Olgunluğu...
  4. 1-6 Yaş İçin Zeka Testi İle İlgili Bilgiler

1-6 Yaş İçin Zeka Testi İle İlgili Bilgiler

1-6 yaş, zeka testi, varmı, nasıl oluyor, nereden bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler Çocuklarımızın ruhsal sağlığı en az fiziksel sağlıkları için önemlidir melekler :) Bu yüzden de bazı durumlarda onların yaşlarına göre hazırlanmış birtakım testlerin yapılması gerekir.Bunlardan biri de 1-6 yaş arası zeka testleridir. Şimdi bu testlerden biri olan gessel gelişim...
  5. 5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

Kızlar 5 yaşında bir kızım var acayip akıllı nerdeyse kendisi yazmaya bile başladı başlayacak bu durumda ben bu kızımın zeka testini nereden nasıl yaptırmalıyım. İnşallah üstün zekalı çıkar da... Hangi birim hangi hastane yapıyor bu zeka testini teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş