gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

hıçkırık, nedir, nasıl kesilir, kesme yolu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz
    Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Mayıs 2011
    CeMoŞ ve nese355 bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ohoo ben neler denedim bende ise yaramaz bu :D

büşra.shid bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bende neler denedim korku, su içme, nefes tutma... vs. yok anacım benimki yüzsüz geldimi gitmiyo..

büşra.shid bunu beğendi.
  4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ama mantıklı bi yöntem aynı kramp girdiğinde ki gibi :) bende hiç denemedim ama işe yarar belki kızlar hıçkırığınıza bu kadar haksızlık etmeyin :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 saniyede 1 çocuk ölüyor

30 saniyede 1 çocuk ölüyor

30 saniyede 1 çocuk ölüyor Pnömokok mikrobunun neden olduğu zatürre, menenjit, gibi hastalıklar nedeniyle her yıl 1 milyona yakın 5 yaşından küçük bebek ve çocuk hayatını kaybediyor. Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Derneği, Enfeksiyon Hastalıkları Derneği, Türkiye Milli Pediatri Derneği, Türk Pediatri Kurumu, Türkiye Özürlüler Eğitim ve Dayanışma Vakfı 'nın işbirliği ve Wyeth İlaçları'nın...
  2. Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar

hamilelikte hıçkırık gebelikte hickirik gebelikte hıçkırık hamilelikte hickirik hıçkırma Hıçkırık geçirme yönteminin bilimsel açıklaması parmağımızda bulunan çakra noktası denilen bu noktayı uyarmak. Refleks dersi alanlar varsa belki bu yöntemi öğrenmiş olabilirler. Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık...
  3. Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir?

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir?

Hıçkırık sorunu yaşayanlar için size çok ilginç bir bilgi vericem bu konu işinize çok yaracak bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek. Denenmiştir.
  4. hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

hıçkırığı nasıl kesebilirim ?

Sabahın köründen beri hıçkırıyorum, işe gelene kadar minibüste utancımdan yerin dibine girdim.Ne yapsam durmadı gitti.Nasıl kesilecek bu hıçkırık, şimdi telefonlar da başlar çalmaya , yardım edin ne olur :S
  5. hıçkırığımı nasıl kesebilirim

hıçkırığımı nasıl kesebilirim

Zaman zaman çok fena hıçkırık tutuyor beni, ne yazpsam geçmiyor.Acaba hıçkırığı hemen kesmenin bir yolu varmı?

Sayfayı Paylaş