gebe
  1. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

10 aylık evliyim acaba hamile miyim

Konu, 'Kadınlar' kısmında hayhay17 tarafından paylaşıldı.

Kizlaar. Ben 10aylik evliyim. 2 aydir bebek dusunuyoruz. bu ay adetime 3 gun kala erken gebelik testi yaptm negatifti. Adetime bir gun kala tekrar teat yaptm bu seferki erken gebelik teati degildi ama yine negatifti. Su an adetim 3 gun gecikti. Ama testler negatif diye heveslenmek de istemiyorum. Bir de bu ay hep kasiklarim agridi. Normalde agrimazdi.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gecikme olmadan test yapmışsınız negatif sonuç almanız olağan..HCG testi yaptırmanızı öneriyorum..

3. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Erken gebelik testi dogru diyor herkes. bilemedm. Benim iki adet donemim arasinda ara ara kasik agrim oldu bu ay. Normalde olmazdi hic. Smdi bu agrilarin adet sancisi olup olmadigini anlayamiyorum. hamileysem de olablir mi bu agrilar

4. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bide erken geldigi olurdu adetin ama hic gecikmedi evlendigimden beri.

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mens döngüsü gebelik dışında da gecikebilir.Gebelik belirtilerini mens belirtilerinden ayırmak güç.Yerleşme olacağı zamanda kasıklarda ağrı olur,mense bir kaç gün kalada .Bu yüzden en sağlıklısı menste en az 3 günlük gecikme olursa test yapılmalıdır.Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

6. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Pazartesiyi bekleyip kan testi yapicam. O zamana kdr 5gun gecikmiş olacak. Tabiki sonucu aciklayacagim burdanumarim hamileyimdir

7. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya anlamiyorum. Karnim sis ve hafif agriyo. Ama bu kdr gecikmezdi. Haftasonu da girdi eczaneden de almak istemiyorum test. Hamileysem de bu agrilar normal mi

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Çok düşünmeyin dinlemeyin kendinizi.Yerleşme de ağrı olduğu söyleniyor.Pazartesi hayırlı haberlerle dönersiniz inşallah

9. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bi iki damla kahverengi akintim oldu. Galiba adet oldum

10. mellmell

mellmell Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Iyi gunler benimde bøle bi sorunum var,simdi ben gecen aylarda surekli mensim duzenli gelirdi fakat ocak gelmedi ve normalde 31 ocak en gec 3 subat gelmis olmaliydi ama gelmedi. Ben doktoruma 27 ocakta gittim hersey normal dedi hic bi sorun yok dedi. Sadece fazla akintim vardi bi fitil verdi ve ben onu dørt gun kullandim yani adet olcam tarihte. Bu adet gecikmesinin fitille bi alakasimi varmidir yoksa ben dørduncu fitil kullandiktan ertesi gun Esimle korunmasiz iliski yasadik ve cok az kanamam oldu. Simdi ara ara kasik agrim var ve gøguslerim cok acio hassas, surekli gaz var. Hamilemiyim sizce cunku normalde bu kadar duzensizlik asla olmazdi. ve midem sis normalde dumduz karnim olur surekli toaltimi etmem ragmen hafif gazli sislik var. Cevap verirseniz sevinirim. Benim gibi yasiyan varmi fitilin adi da neopateron forte sanirsam.

11. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya akintim oldu bi iki damla ama agrisi da bitti su an be gelmesi baska bisi. Hala hamile olma sansim var mi kii. Ayy ne zormus bu isler

12. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya lutfen yardim edin. Bi akintm oldu bidaha olmadi ve agrim bitti. Hic bisi yok. hala hamile olma sansim var mii. Hamileyken de boyle bi akinti olabilirmi

13. adasu1994

adasu1994 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba benim evlendiğim 5 ay oldu evlendiğinden beri hiç korunmuyorum iki aydır adetim en fazla 3 gün oluyo ve fazla kanamam olmuyo bu ayda sadece ilk günüm az kan geldi diğer 2 günde köyü kahve rengi siyah akintim geliyo sizce hamilemiyim ?

14. hayhay17

hayhay17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Az da olsa kan gelmis sizin. Bende o da yok. Sadece kahverengi akinti biraz. Bugun 5 gun oldu gelmedi

adasu1994 bunu beğendi.
  15. adasu1994

adasu1994 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki ne yapmalıyız ben geçen ay test yaptım negatif çıktı negatif çıkınca çok üzülüyorum tam emin olmadan yapmak istemiyorum normalde 1 hafta oluyordum adet geçen ayla bu ay 3 gün oldum yanı pek fazlada gelmedi bilmiyorum napicagimi ama esimle ben çok istyoruz bir bebeğimiz olmasını inşallah olur

10 aylık evliyim acaba hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  3. 3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?
  4. 4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için yöntemler,hamile kalmanın yoları,yeni evlilere hamilelik tüyoları,en erken hamile nasıl kalınır, hamilelik hakkında bilgiler Sayfamıza son günlerde sıkça gelen sorulardan biride henüz daha 2 -3 – 4 – 5 aylık yeni evli çiflerden.Hamile kalamıyorum ne yapmalıyım,yeni evliyim hamile kalamıyorum,yeni evliyiz eşim hamile kalamıyor ne yapmalıyız.Öncelikle belirtelim 1 yıla aşkın...
  5. Hamile miyim acaba

Hamile miyim acaba

28 Eylül de adet gördüm 23 Ekim de tekrar oldum fakat adet kanamamin rengi kahverengi ve cok az ustune görme olabilir mi bide 3 ay once kıst ameliyatı oldum ondan kaynaklı mı acaba

Sayfayı Paylaş