gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

10 Saniyede 4,5 Kilo zayıflayın

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kilolu olduğunu düşünen kadınlar, zamanla daha eğik, mutsuz dolaşmaya başlıyor. Bu eğik görüntü onbların daha kilolu görünmelerine neden oluyor. Yaşlı kadınlar üzerinde yapılan bir araştırmada, duruşunu değiştiren kadınların kendisiyle aynı özellikteki kadınlardan daha zayıf göründüğünü ortaya koydu. York Üniversitesi bilim adamları, aynı tip giyinen 200 kadının fotoğraflarını inceledi. Yatay çizgili kıyafetleri tercih edenlerin diğerlerine göre daha kilolu göründüğünü tespit ettiler. Aynı zamanda duruşunda zayıf görünme üzerinde etkisini gözlemlediler.
    Nasıl durduğunuz önemli
    Ne giyerseniz giyim 10 saniyede 4.5 kilo daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz. Eğik duruş, zamanla karın ve sırt kaslarınızı zayıflamasına neden oluyor. Düşük omuzlar, aşağı sarkan göbek, yuvarlak sırt ve sarkık kalçalar kadınları daha hantal ve yaşlı gösterir. Bu yanlış duruş zamanla sırt, bel ve omuz ağrılarına neden olur. Vücudunuz zamanla dengesini kaybeder, kaslarınız zayıflar, zorlanır.

İşte daha iyi bir vücuda sahip olmanız için yapmanız gerekenler..

Dik yürüyün..

• Kendinizi koyvermiş bir şekilde çok rahat ya da kambur yürümeyin
    • Tam boy bir aynanın karşısına geçin ve ayaklarınızı düz ve dik basmaya çalışın.
    • Duvara dik olarak yaslanın, durabildiğiniz kadar dik durun. Bu doğal yürüme şeklinizdir. Bu şekilde yürümeye çalışın.
    • Dik yürüdüğünüzde daha zayıf ve bel çevreniz daha ince görünecek.

Omuzlarınıza dikkat..

• Tüm gün bilgisayar karşısında oturuyorsanız omuzlarınız öne doğru düşer.
    • Ayakta ya da oturduğunuz yerde omuzlarınızı kaldırın, kürek kemiklerinizi yukarı, aşağı doğru hareket ettin.
    • Omuzlarınızı genişletmek sizi daha zayıf gösterir, yüzünüze kendinden emin bir ifade verir.
    • Bu ufak ayarlama omuz ve sırt ağrılarınızın azalmasını sağlayacak.

Düz bir karın için..

• Dik yürüken, yapabildiğiniz kadar mide kaslarınızı içinize doğru çekin, rahat hissetmek isteyinceye kadar böyle durun. Bu hareketi sıkça yapın ve alışkanlık haline getirin. Bu karın çevrenizi, sırt ağrılarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacak.
    Sıkı kalçalar için..

• Ayakta dik durun, kalçalarınızı sıkabildiğiniz kadar sıkın. Mümkün olduğu kadar bu şekilde bekleyin. Bu hareketi sürekli tekrarlayın.
    Tüm bunları yaparken istediğiniz gibi görüneceğinizi unutmayın ve vazgeçmeyin.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 10 Saniyede 4,5 Kilo zayıflayın
    süper konu emeğine sağlık mutlaka dikkate alıcam teşekkürler

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ay bende hizli diyet falan sandim :hhh:
    Bunlari yapiyorum ben :D:D
    Gercekten dogru:D:D
    Sagol adminim.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

benim hiç şansım yok :haha: omuzlarım öne eğik duruyorda :Laie_23:

5. sılasu

sılasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu faydalı bilgi için teşekkürler ,doğumdan sora kullanıcam.elinize sağlık....

6. gülşen akyaşar

gülşen akyaşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende diyet zannettim bu kolaymış teşekkürler :haha:deniyecem:fish:

7. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :) :) paylaşm için teşekkrler.. dikkat edicem:)

8. !...rüzgarperisi...!

!...rüzgarperisi...! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende diyet sandım bi an paylaşım için tşk

10 Saniyede 4,5 Kilo zayıflayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 Saniyede 4,5 kilo Zayıflayın

10 Saniyede 4,5 kilo Zayıflayın

Kilolu olduğunu düşünen kadınlar, zamanla daha eğik, mutsuz dolaşmaya başlıyor. Bu eğik görüntü onbların daha kilolu görünmelerine neden oluyor. Yaşlı kadınlar üzerinde yapılan bir araştırmada, duruşunu değiştiren kadınların kendisiyle aynı özellikteki kadınlardan daha zayıf göründüğünü ortaya koydu. York Üniversitesi bilim adamları, aynı tip giyinen 200 kadının fotoğraflarını inceledi. Yatay...
  2. 10 günde 5 kilo zayıflamak için

10 günde 5 kilo zayıflamak için

12 günde 5 kilo 6 öğünle zayıflama 10 günde zayıflama 10 5 kilo 15 meleklerim 10 günde 5 kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uyguluyoruz ve 5 kg fazlanız yok oluveriyor :) 10 günde 5 kilo verdiren diyet için notlar : 10 Günde 5 kilo verebilmek için çay, kahve ve şekersiz süt tüketilmelidir. 10 günde 5 kilo verdiren diyet bir yıl içerisinde en fazla 2 kez uygulanabilir. Diyeti 3 kez...
  3. Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın

Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın

5 günde 3 kilo su diyeti ile zayıflayanlar Artık her diyet işte günde 2 kilo verin yok 3 günde 1 kilo verin vs.İnanın bunları duymaktan çok sıkıldım.Deneyip güzel sonuçlar alan var mı bilmiyorum ama, bence en iyisi diyetisyene başvurup size faydalı oalcak diyeti kullanmanız. Ben yine de yeni diyeti sizlere sunayım.İşine yarayan olur. Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın Diyetisyen...
  4. 10 günde 5 kilo nasıl verilir?

10 günde 5 kilo nasıl verilir?

10 kilo nasıl verilir 6 kilo nasıl verilir 20 günde 10 5 5 verebilirim 10 günde 5 kilo vermeniz için işte uzmanların size önerileri bakın bu kadar kısa zamanda 5 kilo nasıl veriliyormuş hep birlikte öğrenelim=) Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health tarafından yayınlanan bir yazıda 10 gün içinde 5 kilo vermek için yapılması gereken 6 şey listeleniyor. İşte 10 günde 5 kilo vermek için 6...
  5. Ayda 10 kilo vererek zayıflayın

Ayda 10 kilo vererek zayıflayın

Kolay zayıflama yöntemleri kolay zayıflamanın yolu.Melekler Kim istemez ki hiçbir zorluğa girmeden zarif ve güzel görünmeyi. Kolayca zayıflamak aslında düşündüğünüzden daha kolay, fakat uymanız gereken bazı kurallar var. Tabii bu kurallara ne kadar uyduğunuzu denetleyecek biri olmadığı için tüm iş yine size düşecek. her ne kadar sizi sevenler yardımcı olmak istese bile, abur cubur yerken...

Sayfayı Paylaş