gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

18 yaşından küçük olan herkes genel sağlık sigortası kapsamına alınacak mı?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

18 yaşından küçük olan herkes genel sağlık sigortası kapsamına alınacak mı?Evet, 18 yaşından küçük çocuklar, anne veya babalarının sigortalı olup olmadığına bakılmaksızın genel sağlık sigortası kapsamında olacaklar ve sağlık yardımlarından yararlanacaklardır.

2. asiye şermit

asiye şermit Forum Okuru

evren isimli kızım hakkında
    kızım 13 aylık ücretsiz sağlık sigortasından çocuğumun faydalanmasını istiyoru gereğini saygılarımla arz ederim

18 yaşından küçük olan herkes genel sağlık sigortası kapsamına alınacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel sağlık sigortası ücretleri

Genel sağlık sigortası ücretleri

Genel sağlık sigortası ücretleri ne kadar para ödeyeceğiz bu neye göre tayin ediliyor bilgisi olan var mı ?
  2. Genel Sağlık Sigortası Ailede kimler dikkate alınacak?

Genel Sağlık Sigortası Ailede kimler dikkate alınacak?

Genel Sağlık Sigortası Ailede kimler dikkate alınacak? Selam millet ben genel sağlık sigortası yaptırmayı düşünüyorum ama Genel Sağlık Sigortası Ailede kimler dikkate alınacak? Bunu bilmiyorum bilen varsa yazsın lütfen.
  3. Genel Sağlık Sigortası Primleri

Genel Sağlık Sigortası Primleri

Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu Genel Sağlık Sigortası Primleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşmıa sunuyor ve konuyla ilgili tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi bu sayfamıza bekliyoruz. * 4-a kapsamında (eski SSK'ya tabi olarak çalışanlarda) çalışanlara ait prim oranları; Genel Sağlık...
  4. Genel Sağlık Sigortası Bildirgesi

Genel Sağlık Sigortası Bildirgesi

Genel Sağlık Sigortası Bildirgesi Merhaba arkadaşlar Genel Sağlık Sigortası Bildirgesi için ne yapmam lazım yardım edin.
  5. Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı

Genel Sağlık Sigortası Kapsamı Merhaba hanımlar Genel Sağlık Sigortası Kapsamı hakkında bilgisi olanları bu sayfaya bekliyorum ve onlardan yardım da bekliyorum.

Sayfayı Paylaş