gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlumu kreşe yazdırdık ve bugün ilk kez götürdüm.Saklandım.Oğlum hiç hilafsız 2 saat ağladı. Artık dayanamadım kendimi gösterdim sonra da aldım eve geldim.Kreş yetkilileri bu durumun normal olduğunu 1 hafta içinde geçeceğini söylüyorlar ama oğlumun sürekli ağlması beni düşündürüyor doğrusu.Siz olsanız ne yapardınız?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    sabret canım alışacak zamanla senden yüz alırsa çabuk vazgeçer

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    sensizliğe alışması gerekiyor bence ben olsam bırakırdım giderdim içimin parçalanmaması için gaddar biri asla değilim ama yabani çocuk olması daha kötü bence hem kreş iyidir eğitimi herşeyi paylaşmayı oyun oynamayı konuşmayı öğrenir ordaki öğretmenler alışık bu gibi durumlara muhakkak onu oyalayacak kandıracak şeyler bulurlar.

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben ne yapacağım

Ben ne yapacağım

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim...
  2. oğlum durmuyor

oğlum durmuyor

erkek çocuk gelişimi psikolojisi nasıl olur nasıl davranılır hakkında genel bilgiler burda sevgili melek arkadaşalrım benim sorunum oğlumlaa yerinde duramıyor bi türlüü 12 yaşında halen hop hop zıplıyor dur derim durmaz otur derim oturmazz napacamı bilemiyorumm bian önce büyüsün diyorum artık yahuu acaba büyüyüncedemi böyle olur hahaha be lki üye albümünde de görmişsünüzdür resimlerini...
  3. 11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden?

11 aylık oğlum oyuncaklarıyla oynamıyor acaba neden?

11 aylık bir oğlum var ve hiçbir oyucagiyla oynamıyor kumanda dvd kapları ve buna benzer şeyler normal mi aynı dertten muzdarip anneler varmı?
  4. üç aylık oğlum sürekli parmaklarını emiyor ne yapabilirim

üç aylık oğlum sürekli parmaklarını emiyor ne yapabilirim

selamlar benim uc aylik oglusum var ileri derecede parmaklarini emiyor emzide kabul etmiyor sizce napsam
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş