gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

2 hapishane arasindaki fark...

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Hapishane

Nasil olursa olsun... Allah kimseyi düsürmesin...

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2 hapishane arasindaki fark...
    ohaaaa ilk olan ne oleeee :D oteldende güzel yaa :D

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evet ya birincisi sanki adamlar dinlenmeye gittiler sucu isle ve tatile gider gibi hapise git hemde bedava

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Birincisi valla otel gibi ama allah kimseyi düşürmesin

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bazı insanlar haksız yere hapise düşüyorlar. Allah kimseyi haksız yere düşürmesin. emeğine sağlık

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ılk olana bende gırebılırım:D:DD:D:D:D:Dıkıncısınde ıse dusene allah sabır versın..yardımcısı olsun...emegıne saglık

2 hapishane arasindaki fark... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hapishane

hapishane

Bilinmeyen hapishane dünyaya, Huysuz ve geçimsiz eşe, töhmet altında olmaya, Hapishaneye girmek başını dinlemeye, uzun ömre ve tanıdıklarla bir araya gelmeye, Hapishane kasvete, monoton hayata, Kapalı tutulduğu yerdeki pencere, oradan sızan ışık ve görüllen gökyüzü sevince ve kurtuluşa, Hapishane bazen duaların kabul olmasına, ıstırapla olgunlaşan kimseye, Bir eve hapsolduğunu görmek o evden...
  2. Eşekle patron arasındaki fark

Eşekle patron arasındaki fark

Zengin olan görgüsüz birisi şöforune sorar:Eşekle şöfor arasında ne fark vardır? Şöfor bir süre düşündükten sonra mahcup bir şekilde:bilemedim patron... deyince, patron cevap olarak : eşeğe çüş diyince, şöfore ise dur diyince durur demiş. Bunun üzerine şöfor çok sinirlenmiş, ama karşıdaki patron olduğu için bir şey söyleyememiş. Belli bir süre sonra şöfor patrona: Bir soru da ben...
  3. dotla arkadaş arasındaki fark

dotla arkadaş arasındaki fark

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hıristiyanlık müslümanlık arasındaki farklar

hıristiyanlık müslümanlık arasındaki farklar

hıristiyanlık müslümanlık hırıstiyan ve islamiyet arasındaki fark Misafirimiz neden, nasıl merak etti bilmiyorum ama onun "hırıstiyan ve islamiyet arasındaki fark" sorusunun ardından bende bu konu hakkında merak besledim ve arasştırdım Melek'lerim. Ee tabiki bilgileri sizlerle paylaşıyorum :) İslâmiyet ile bugünkü Hristiyanlık arasındaki belli başlı ayrılıklar şunlardır:...
  5. Dolguyla botoks arasındaki fark nedir?

Dolguyla botoks arasındaki fark nedir?

Yaşlanmayla birlikte deri dokusu sarkmaya başladığından yüzde kırışıklıklar ortaya çıkıyor. Dolgu yüzdeki yaşlanmaya bağlı çizgilerin derinliğini azaltmada, dudakları daha dolgun hale getirmede, zayıf yüzlerde özellikle elmacık kemiklerinin daha belirgin hale getirilmesinde kullanılabilir. En mükemmel sonuçları ise yanak ve dudaklarda veriyor. Burun ameliyatlarının yerine bile artık dolgular...

Sayfayı Paylaş