2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

ooooooo
yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun teşekkürler nur teşekkürler selzeh
aynen bende özledim eski muhabbetleri ondan dolayı pek fazla girip bakmıyodum eski foruma çünkü son zamanlarda hep bi konuya odaklandı ve buna benim stresime iyice stres katmıştı arada bi bakıp çıkıyodum kimseyi görmüyordum burayıda daha yeni keşfettim neyse bundan sonra sürekli burdayım bu arada selzeh fatoşla görüşüyomusun ne zamandır soracam sana bi türlü denk gelipte soramadım ne yapıyor fatoş

canım fatosla görüşüyorum çalışıyor çok yogun bır sekılde hep bılıdıgın gıbı işte suanlık bır degısıklık yok canım Allah ım ınsallah en kısa zamanda hepınıze nasıp eder

canım ben arada girip bakıyorum kimse yok diye çıkıyorum bebeğim iyi çok şükür 32 hafta 6 günlük oldu artık az kaldı doğuma darısı sizin başınıza artık canım dua etmezmiyim ediyorum hepiniz için sizde bana dua edin ne olur zamanı vardır rabbim birgün verir inan bana o vereceği günü bilir sen canını sıkma yeter çooooook öpüyorum hepinizi
Allah sanada kolay doğumlar nasip eylesin cnm çok az kalmış inş geliyo meleğin kollarınaa belki doğumsırasında bi na aklına gelirim inşş bana dua edersinn.Allah yardımcın olsun kolaycacık bi doğum olsun inşş.cnm bnm.evt Rabbim onu vereceği zamanı en ii bilen inş bende bekliyorum bi gün meleğim geleicek inş tüm kalbimle iananıyorum Rabbime güveniyorum.

Son düzenleme:
cnm bana yazmıssın ama gormedım kusura bakma evet doguma az kaldı gununde gelırse 20 gunde gelecek hayırlısıyla cnm sen nasılsın
cnmm dediğin ginde olmuşsa bu gün yarın doğum yapmış olcaksın tatlım Allahım sana kolaylık versin rahat bi şekidle doğum olur ve sağlıkla bebişini alırsın inş kucağına.yazdıklarımı okumuşsan ve bi an olurda aklına gelirsem doğumda nolur banada dua et tatlım. Rabbim yar ve yardımcın olsun

arkadaşlar niye kimseler gelmiyor bakıyorum arada kimseler yok nasılsınız ne var ne yok sizden haber almıyorum artık hamileler bebekleriniz doğdumu bize haber edin doğmadıysada allah kurtarsın benimde 15 günüm kaldı doğuma benim için dua edin ne olur sevgiler hepinize

arkadaşlar niye kimseler gelmiyor bakıyorum arada kimseler yok nasılsınız ne var ne yok sizden haber almıyorum artık hamileler bebekleriniz doğdumu bize haber edin doğmadıysada allah kurtarsın benimde 15 günüm kaldı doğuma benim için dua edin ne olur sevgiler hepinize
canım benim az kalmış hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle doğumun gerçekleşir ve bebişini kucağına alırsın inşallah.bende 34+5 haftalık oldum.benim bebişimde 20 Nisanda gelecek teyzesi:)

cnm yaa bende bakıyorum ama kimse yok geri çıkıyorum tatlım bnm Rabbim sana kolay ve sağlıklı bi doğum nasip eylesin.hatırlarsan listeye girmek istediğin de ben eklemiştim seni mavi renkle ve sen o ya hamiş haberi verdin bizlere.dualarımız senle cnmm bi avazda kurtul inşş sende doğumda beni unutma nolur
dua bekliyorum bende meleğimi bekliyorum halaa artık eskisi gibi takılmasamda içimdeki tüm sevgi ile bekliyorum onu ve sabırla diliyorum Rabbimden
Allah yar ve yardımcın olsunnn

canım benim az kalmış hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle doğumun gerçekleşir ve bebişini kucağına alırsın inşallah.bende 34+5 haftalık oldum.benim bebişimde 20 Nisanda gelecek teyzesi:)
cnmm sende sağlıla kucağına al meleğini Rabbim kolay doğum nasip etsinn yazın mutlaka doğumdan sonraa vee nolur dua istiyorum bende lütfen unutma benideee

Geri