2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

canım ALLAH senide kurtarsın sağsalim al bebeğini kucağına senin sezeryan sanırım ben normal istiyorum aslında heran tetikte bekliorum çünkü 37 hafta 5 günlük bugün doktorun dediği 11 nisan bilmiyorum ne zaman gelir bebeğim 38.haftadan sonra heran gelebilirmiş bekliyorum bende ALLAH hepimizi kurtarsın bir avazda isteyen herkese yaşatsın mevlam bu duyguyu
canım benim az kaldı evet ,hayırlısı ile bebişlerimizi saglıklı sıhhatli kucagımıza bir alabilsek.bugün itibariyle senin o zaman 5 günün kaldı detayları yaz muhakkak doğumdan sonra,şimdiden hayırlı doğumlar olur inşallah.

kış güneşi ve yoncax kızlar Allah ım sızlere dogumlarda yardım etsın ınsallah saglıklı olarak alırsınız bebişlerınızı kucaklarınıza kendınıze çok dıkkat edın ve dogum sonrası yasadıklarınızı yazın lütfen beklıyoruz görüşmek üzere
canım benim çok teşekkür ederim,Allahım bizden sonra sanada saglıklı bir hamilelik ve hayırlı bir doğum nasib eder inşallah.inşallah ölmez sag kalırsam doğumdan sonra detayları yazarım:)

selam kızlar nasılsınız 04.04 2010 saat 7.50de oğlumu dünyaya getirdim normal doğum yaptım çok şükür ALLAH tüm hamilelere kolay doğum nasip etsin

selam kızlar nasılsınız 04.04 2010 saat 7.50de oğlumu dünyaya getirdim normal doğum yaptım çok şükür ALLAH tüm hamilelere kolay doğum nasip etsin
cnmm çok sevindim çok şükür geldi meleğin kollarına darısı bana inşş yani önce bi hayırlısıyla hamile kalayımdaaa inşallah sonrada doğumları görürüzzz Allah nasip eylerse dua bekliyroum sağlıkla hayırlı bi evlat olarak büyüsün inşş cnm

cnmm çok sevindim çok şükür geldi meleğin kollarına darısı bana inşş yani önce bi hayırlısıyla hamile kalayımdaaa inşallah sonrada doğumları görürüzzz Allah nasip eylerse dua bekliyroum sağlıkla hayırlı bi evlat olarak büyüsün inşş cnm

çok teşekkür ederim canım dualarım sizinle inanın yeni gördüm kusura bakma inşallah seninde gelir meleğin yakın zamanda

YENİ ANNELER,KENDİNİZ VE BEBİŞLERİNİZLE İLGİLİ SORUNLARINIZ MI VAR?GEBELİK KATEGORİSİ ALTINDA''YENİ ANNELER VE BEBEKLERİ HAKKINDA HERŞEY'' KONULU TOPİC AÇTIM.HADİ BİRŞEYLER PAYLAŞALIM.KATILIMINIZI BEKLİYORUM.Yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey...<!-- google_ad_section_end -->

<!-- google_ad_section_end -->

Son düzenleme:
Geri