2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

canım benim az kalmış hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle doğumun gerçekleşir ve bebişini kucağına alırsın inşallah.bende 34+5 haftalık oldum.benim bebişimde 20 Nisanda gelecek teyzesi:)

canım ALLAH senide kurtarsın sağsalim al bebeğini kucağına senin sezeryan sanırım ben normal istiyorum aslında heran tetikte bekliorum çünkü 37 hafta 5 günlük bugün doktorun dediği 11 nisan bilmiyorum ne zaman gelir bebeğim 38.haftadan sonra heran gelebilirmiş bekliyorum bende ALLAH hepimizi kurtarsın bir avazda isteyen herkese yaşatsın mevlam bu duyguyu

Son düzenleme:
cnm yaa bende bakıyorum ama kimse yok geri çıkıyorum tatlım bnm Rabbim sana kolay ve sağlıklı bi doğum nasip eylesin.hatırlarsan listeye girmek istediğin de ben eklemiştim seni mavi renkle ve sen o ya hamiş haberi verdin bizlere.dualarımız senle cnmm bi avazda kurtul inşş sende doğumda beni unutma nolur
dua bekliyorum bende meleğimi bekliyorum halaa artık eskisi gibi takılmasamda içimdeki tüm sevgi ile bekliyorum onu ve sabırla diliyorum Rabbimden
Allah yar ve yardımcın olsunnn

canım unuturmuyum ne çabuk geçti günler bak şimdi doğumu bekliyorum bir gün seninde öyle olur inan bana birbakmışsın sende doğumu bekliyorsun zamanı vardır canım dualarım hep seninle inan bana hiç unutmuyorum sizleri öpüyorum hepinizi

cnmm sende sağlıla kucağına al meleğini Rabbim kolay doğum nasip etsinn yazın mutlaka doğumdan sonraa vee nolur dua istiyorum bende lütfen unutma benideee
Canım benim unuturmuyum hiç dualarımız hep sizlerle.kısmet olursa yakın zamanda seninde bebiş haberlerini alırız inşallah,kış güneşinin dediği gibi bir bakmışsın sende doğuruvermişsin:)

canım ALLAH senide kurtarsın sağsalim al bebeğini kucağına senin sezeryan sanırım ben normal istiyorum aslında heran tetikte bekliorum çünkü 37 hafta 5 günlük bugün doktorun dediği 11 nisan bilmiyorum ne zaman gelir bebeğim 38.haftadan sonra heran gelebilirmiş bekliyorum bende ALLAH hepimizi kurtarsın bir avazda isteyen herkese yaşatsın mevlam bu duyguyu
Canım benim çok teşekkür ederim hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alabiliriz inşallah. evet benim sezeryan olacak o yüzden gün belli olduğu için panik degilim.tabi senin normal olacagı için her an tetiktesin.hayırlısı ile zamanında gelir inşallah bebişin.doğumdan sonra bütün detayları yaz muhakkak.

Canım benim unuturmuyum hiç dualarımız hep sizlerle.kısmet olursa yakın zamanda seninde bebiş haberlerini alırız inşallah,kış güneşinin dediği gibi bir bakmışsın sende doğuruvermişsin:)
ayyy inaşllah cnm bnm yaa hayırlsıyla o günleride görürüz inş.
doğumdan sonra mutlaka yazın detaylarıııı annecikler olurmu grşz cnm çok kolay ve rahat bi doğum geçirirsiniz hepiniz inşallah

kış güneşi ve yoncax kızlar Allah ım sızlere dogumlarda yardım etsın ınsallah saglıklı olarak alırsınız bebişlerınızı kucaklarınıza kendınıze çok dıkkat edın ve dogum sonrası yasadıklarınızı yazın lütfen beklıyoruz görüşmek üzere

Veeeee dogumlarınızda lütfen nur85 arkadasımı aklınıza getırın dua edın en kısa zamanda kavuşsun melegıne banada dua edın saglıklı geçırebıleyım hamılelegımı ve saglıklı olarak kucagıma alabıleyım kızlarrr

Veeeee dogumlarınızda lütfen nur85 arkadasımı aklınıza getırın dua edın en kısa zamanda kavuşsun melegıne banada dua edın saglıklı geçırebıleyım hamılelegımı ve saglıklı olarak kucagıma alabıleyım kızlarrr
canımsın sen benm yaaa kıyamam sana nasılda düşünüyosun beni Rabbim sanada o güzel gğünleri yaşatsın ve bebeğini kolayca sağlıkla al kucağına sende bitanemmm.her zaman yanındayım cnm arkadaşım çok saol düşündüğün için beni.iyiki varsın:kiss:

kış güneşi ve yoncax kızlar Allah ım sızlere dogumlarda yardım etsın ınsallah saglıklı olarak alırsınız bebişlerınızı kucaklarınıza kendınıze çok dıkkat edın ve dogum sonrası yasadıklarınızı yazın lütfen beklıyoruz görüşmek üzere

çok sağol selzehciğim ALLAH sanada kolay hamilelik ve kolay doğumlar nasip eder inşallah bir doğsun bebeğim sağsalim ben yazarım sizlere yaşadıklarımı az kaldı artık bekliyorum dua bana ne olur

cnmm sende sağlıla kucağına al meleğini Rabbim kolay doğum nasip etsinn yazın mutlaka doğumdan sonraa vee nolur dua istiyorum bende lütfen unutma benideee
canım benimmm unuturmuyum hiç Allahım en kısa zamanda sana hayırlı bir hamilelik verir inşallah.doğumda da dua ederim tatlım merak etme sen.benimde az kaldı malum 20 Nisan:)inşallah doğum anını doğumdan sonra ölmez sağ kalırsan anlatırım:)

Geri