gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

2010 ev babetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ev babetleri Kadınlar hassas varlıklardır ve özellikle kadın hastalıklarını ayaklardan kaparlar.
    Soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak ve sizi hastalıklara karşı bir kalkan gibi koruyacak bu ev babetleri gerçekten çok kullanışlı ve şirin.

Ben de genelde kışın bu tür ayakkabıları tercih ediyorum son derece sıcak tuttuğundan emin olabilirsiniz hanımlar:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Amanin bunlar ne böyle yaa ne kadar şeker ve ne kadar rahat görünüyorlar.Kışın üşüyenler için hele ki benim gibi aşırı derecede üşüyenler için birebir.Teşekkürler ...

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok ciciler canım bayıldım hepsine:)

paylaşım için teşekkürler

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    cok guzeller.

2010 ev babetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev babetleri 2009

Ev babetleri 2009

Sokağa çıktığımız da giydiğimiz o güzel babetlerimizi artık evimizde de rahatlıkla giyebileceğimiz modeller çıktı.İşte size ev babetleri bunlara benim gibi sizde bayılacaksınız:):)Çok rahat ve çok ciciler.
  2. Ev Babetleri

Ev Babetleri

ev babetleri Yumşaçık renk renk ev babetleri ayağımızı sıcacık tutacakk :)
  3. 2010 Babet Modası

2010 Babet Modası

2010 babet modası 2010 değişim yılı bence.A' dan Z'ye bir çok şey değişmiş bulunmakta.Herşey daha bir modern ve daha bir çılgın olma yolunda.Bazen de bir bakıvermişsiniz ki herşey çok klasik. 2010 da değişimlerin biri de bence ayakkabılar.İlk örnekle başlayayım; babetler:)İşte 2010 yazında tercih edilecek babetler... Mavi jean altına çok şık durur.:ehi: Herşeye yakışırr:ehi:...
  4. 2010  Babet Ayakkabı Modelleri

2010 Babet Ayakkabı Modelleri

babet ayakkabı modelleri 2010 babet ayakkabı modelleri 2010 inci flo Babet ayakkabılar biz kadınların en büyük yardımcısı ve baş aksesuarı diyebiliriz. Çünkü babetler rahattır, şıktır, konforlu ve sadedir. Bu tür ayakkabı isteyen bayanlar için babet olmazsa olmaz. Her kadının ayakkabı dolabında babet olması gerekir diye düşünüyorum. Babetler çok şirin ve çok şıktır. Babetler özellikle kot...
  5. 2010 Onitsuka Tiger Bayan Babet Modelleri

2010 Onitsuka Tiger Bayan Babet Modelleri

tiger babet tiger babet modelleri bayan modelleri bayan 2010 Melişlerim hem şık hemde rahat babetlerle şıklığımıza şıklık katacağız..işte modeller..:D

Sayfayı Paylaş