gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yazı İçin Hippie Elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

salaş kıyafetler salaş elbiseler hippi elbiseleri elbise modelleri hippi saç modelleri Hippy modası geri döndü...2009 yazında yerleri süpüren elbiselere teslim oldu bütün bayanlar...Şimdiden 2010 yazında da hippie elbiseler yine moda olacak gibi görünüyor...Eğer sizde 2009 yazında olduğu gibi 2010 yazında da hippie elbiseler giymek istiyorsanız buyrun size en şık en salaş hippie elbise modelleri :tik:

2010 Yazı İçin Hippie Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz için spor elbiseler

Yaz için spor elbiseler

spor elbiseler sport elbiseler siyah spor siyah elbise sportif Yaz artık sıcak yüzünü gösterdi sıcak yaz günlerinde giymek için çok cici elbiseler :)
  2. 2010 yazı için tişörtler

2010 yazı için tişörtler

2010 tişört modelleri tişörte yazı yazma 2010 yaz tişörtleri yaz tişört modelleri Bu sene malesef tişört zamanı geçti ama ben yine sizlere tişört modelleri sunucam beğenirseniz seneye giyersiniz:D...
  3. 2010 Yazına Özel Örgü Elbiseler

2010 Yazına Özel Örgü Elbiseler

örgü elbise modelleri şık elbise modelleri örgü elbiseler 2010 örgüelbiseler Örgü örmeyi seven örgü giysilerden hoşlanan melekler için örgü elbise modelleri...Özellikle yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modelleri arkadaşlarım:örgü: Evet marifetli melekler gösterin bakalım hünerlerinizi :dil::dil:
  4. Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yazın sımsıcak günlerinde bu elbiselerle ferahlığı yakalayın.Hem şık hemde rahatça dolaşın.:tik:
  5. 2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

yaz elbıselerı Kış bitiyor kış mevsimiyle birlikte koyu soğuk ve mat renklerde elveda diyeveğiz... 2010 yazı cıvıl cıvıl iddialı renkleriyle geliyor... 2010 yazının en mode renklerinden oluşan elbise kombinlerini sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlar :tik: Sandaletlere bayıldım :) Burdada sandaletlere bayıldım :) Bu kombini çok beğendim :) Elbisenin rengi harika...

Sayfayı Paylaş