gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 çantaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011 çantaları 2011 cantalari Her kadının olmazsa olmazı çantalar,bu seneki tasarımlarıylada hepimizin beğenisini kazandı.Farklı modelleri ve farklı renkleri ile giyimimize uyum sağlayan çantaların, kış için çoğunluk olarak bayanlar tarafından tercihi siyah renkte olanlar.Her giydiğime uyum sağlar diyerek alacağımızı siyah çantaların bir kaç modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Amaa bu çok güzellllll.:)

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunu tuttum cnm :)

2011 çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Okul çantaları

2011 Okul çantaları

nike okul çantaları 2011 okul çantaları 2011 2010/2011 yeni eğitim öğretim yılının açılmasına şurda sayılı günler kala şimdiden okul alışverişleri başlamışken tüm öğrenciler için en yeni okul çantası modellerini sunuyorum.Fikir olması açısından sizlere içlerinde marka çantalardanda modeller paylaştım.Belki içinizde marka olayına karşı çıkanlar olabilir ama dip not olarak şunu belirtmek isterim...
  2. 2011 çantalar

2011 çantalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2011'in Şık Bayan  Çantaları

2011'in Şık Bayan Çantaları

şık bayan çantaları Birbirinden güzel ve hoş olan bu çanta modellerine bayılacaksınız:)Renk renk ve desen desen olan bu modellerin yanı sıra 90ların modası olan çantalar ve zincirli modellerde yer almaktadır.
  4. 2011 Model Bayan Çantaları

2011 Model Bayan Çantaları

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar,yeri geldiğinde sadece aksesuar olarak kullanmaktan çok içine her ihtiyacımızı koyabileceğimiz birer kurtarıcıdırlar.Özellikle son zamanların modası büyük çantalar.Sizlerde hem aksesuar olarak hem büyüklüğünden yararalanacağınız bu çantalara sahip olmak istemezmisin? bunlar çok hoşuma gitti ortadakininde sadeliğini beğendim
  5. Seçkin Markaların 2011 Model Çantaları

Seçkin Markaların 2011 Model Çantaları

çanta markaları 2011 model cantalar marka çantalar 2011 çanta markaları ucuz marka çantalar Biz bayanların olmazsa olmazıdır çantalar. Her alışverişe çıkmamızda illa ki gözümüz bir çantaya takılır. Mutlaka alırız onu yada diğer alışveriş gününü iple çekeriz. İşte sizlerin aklını alıcak seçkin markaların 2011 model Çanta modelleri... İlk çantamız Louis Vuitton... ikinci çantamız Guess...

Sayfayı Paylaş