gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2011 dizel mini cooper

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mini cooper 2011 fiyatları mini dizel cooper fiyatları 2011 dizel Bana göre oldukça şirin olan mini Cooper artık dizel olan modeliylede rağbet görecek.2011 yılı başı itibariyle satışa sunulacak olan yepyeni dizel mini cooper modelini ve teknik özelliklerini sizler için paylaşıyorum [​IMG]
    Mini, Cooper S modelinin dizel versiyonunu duyurudu.

Sevilen şehir otomobili artık daha ekonomik olacak. Mini değişen yakıt standartları ve tercihlerini göz önüna almış olacak ki, Avrupa pazarını düşünerek popüler modeli Cooper S için dizel motor alternatifini 2011′den itibaren satışa sunacağını belirtti. İlk olarak Paris Otomobil Fuarında sergilenecek model, 2011 başından itibaren satışa sunulacak.

Tüm resmi detaylarını Paris Otomobil fuarı ile göreceğimiz, dizel Mini Cooper’ın 1.6 litrelik 140 beygir gücünde bir motora sahip olması tahmin ediliyor. BMW’nin 318d ve 118d modellerinde kullandığı motorlar ile paralellik göstermesi muhtemeldir.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de mini hastasıyım ya bayılıyorum ne kadar şirin bir otomobil.Hayallerimi süslüyor :)

4. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

şuradan GoGoGo Tutkunları mini'yi kazansam sonra cardfinans kapımın önüne bu kutuların içinde hediye paketi olarak gönderse süper olurdu :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ekim 2010
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ayy şuna bak yaa minicik coopırcık :D

6. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Çok beğeniyorum bende bu arabaları yaaa...

7. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bence her eve lazım bundan:)) yalnız şaka maka ben attım mesajı mini yazıp attım mesajı 2273'e. eğer çıkarsa bana veya buradan başka birine haber verelim de toplaşır gezeriz :)

8. sevincmob

sevincmob Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Acaba fiyati ne kadar ?

2011 dizel mini cooper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni Mini Cooper Cabrio

yeni Mini Cooper Cabrio

2009 Ocak ayında düzenlenecek Detroit Otomobil Fuarı’na kadar yeni Mini Cooper Cabrio yüzünü bize göstermeyecek. Ancak basına sızan bazı fotoğrafları meraklılarını bir süre idare edecek gibi.
  2. 2012 Mini Cooper Özellikleri ve Fiyatları

2012 Mini Cooper Özellikleri ve Fiyatları

mini cooper 2012 2012 mini cooper, özellikleri, fiyatı, modeli, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler İşte biz meleklerin en sevdiği,şirin mi şirin,mini mini cooperlar! Mini cooper 'ın 2012 versiyonu fiyat aralığı şöyle melekler... MINI One--->12.855.- 4.756.- 17.611.- 3.170.- 20.781.- 455.- 21.236.- 48.885.- MINI Cooper ---> 14.130.- 5.228.- 19.358.- 3.484.-...
  3. Mini Cooper Coupe Sd Resimleri

Mini Cooper Coupe Sd Resimleri

Mini Cooper Coupe Sd Resimleri var mı ya da Mini Cooper Coupe Sd resimlerini paylaşacak olan var mı aranızda
  4. Yeni Mini Cooper Coupe Sd Fotoğrafları

Yeni Mini Cooper Coupe Sd Fotoğrafları

Mini Cooper Coupe Sd Resimleri Mini Cooper Coupe Sd Fotoğrafları Araba almayı düşünen Melek'lerimize ve Mini Cooper Coupe Sd resimleri isteyen sevgili misafirlerimize, bu sayfamızda Mini Cooper Coupe Sd resimlerini sunuyor ve yakında Mini Cooper Coupe Sd özellikleri hakkında da bilgi vereceğiz diyoruz.

Sayfayı Paylaş