gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2011 müdür ve müdür yardımcılığı soruları puan değerleri ve durumu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

http://www.meleklermekani.com/soru-...sinav-soru-ve-cevaplari.html?amp;goto=newpost konusunda misafir üyemizin sorduğu müdür yardımcılığı sorularına konumuzda yer vermiştik. Beki soruların cevaplarına göre puan değerleri dağılımı nasıl olacak ? 1 Türkçe‐Dil Bilgisi %10
    2 Resmî Yazışma Kuralları %5
    3 Atatürk İlkeleri ve Türk İnkılâp Tarihi ve Ulusal Güvenlik %10
    4 T.C. Anayasası (Top %9)
    a) Genel Esaslar %3
    b) Temel Hak ve Ödevler %3
    c) Cumhuriyetin Temel Organları %3
    5 Genel Kültür %6
    KANUNLAR
    %60
    6 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu
    7 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu
    8 3797 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun
    9 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu
    10 222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu
    11 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu
    12 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu
    13 3071 sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun
    14 1702 sayılı İlk ve Orta Tedrisat Muallimlerinin Terfi ve Tecziyeleri Hakkında Kanun
    15 4483 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun
    BAKANLAR KURULU
    16 Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmen KARAlerinin Ders RI ve Ek Ders Saatlerine İlişkin
    Karar
    YÖNETMELĠK
    17 Millî Eğitim Bakanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği LER
    18 Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliği
    19 Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler
    Yönetmeliği
    Yönetmeliği
    20 Millî Eğitim Bakanlığı Okul‐Aile Birliği Yönetmeliği
    21 Millî Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği
    22 Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Ödül ve Disiplin Yönetmeliği
    23 Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği
    24 Millî Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği
    25 Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği
    26 Ulusal ve Resmî Bayramlarda Yapılacak Törenler Yönetmeliği
    YÖNERGELER
    27 Millî Eğitim Bakanlığı Bayrak Törenleri Yönergesi

Eğitim Kurumu Müdürlüğü Seçme Sınavı Konuları ve Puan Değeri

1 Türkçe‐Dil Bilgisi %10
    2 Resmî Yazışma Kuralları %4
    3 Halkla İlişkiler Ve İletişim Becerileri %4
    4 Okul Yönetimi %4
    5 Yönetimde İnsan İlişkileri %4
    6 Okul Geliştirme %4
    7 Eğitim ve Öğretimde Etik %5
    8 Türk İdare Sistemi Ve Protokol Kuralları %5
    KANUNLAR
    %60
    9 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu
    10 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu
    11 3797 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun
    12 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu
    13 222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu
    14 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu
    15 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu
    16 3071 sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun
    17 1702 sayılı İlk ve Orta Tedrisat Muallimlerinin Terfi ve Tecziyeleri Hakkında Kanun
    18 4483 sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun
    BAKANLAR KURULU
    19 Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmen KARlAerinin Ders RI ve Ek Ders Saatlerine İlişkin
    Karar
    YÖNETMELĠKLER
    20 Millî Eğitim Bakanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği
    21 Millî Eğitim Bakanlığı Aday Memurlarının Yetiştirilmelerine İlişkin Yönetmelik
    22 Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliği
    23 Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler
    Yönetmeliği
    24 Millî Eğitim Bakanlığı Okul‐Aile Birliği Yönetmeliği
    25 Millî Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği
    26 Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Ödül ve Disiplin Yönetmeliği
    27 Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği
    28 Millî Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği
    29 Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği
    30 Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği
    31 Ulusal ve Resmî Bayramlarda Yapılacak Törenler Yönetmeliği
    YÖNERGELER
    32 Millî Eğitim Bakanlığı Bayrak Törenleri Yönerges

2011 müdür ve müdür yardımcılığı soruları puan değerleri ve durumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müdür

Müdür

İş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir. İiş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir
  2. i şekillerde yatay ve dikey çizgiler düz mü acaba ?

i şekillerde yatay ve dikey çizgiler düz mü acaba ?

yatay çizgi nedir dikey çizgi nedir Aşağıdaki şekillerde yatay ve dikey çizgiler düz mü acaba ?
  3. 2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soru ve Cevapları ?

2011 Müdür Yardımcılığı Sınav Soruları, 1 Ekim 2011 Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları Kızlar bilmiyorum henüz açıklandımı açıklanmadımı ama açıklandı ise nereden bakabileceğimin linkinin verilmesini, açıklanmadı ise ilgili tarihde açıklanmasını rica ediyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Bugün (.1.10.2011) yapılan Müdür Yardımcılığı Sınavı Soru ve Cevapları. 1. TÜRKÇE adaleleri...
  4. Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü?

Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü?

fahriye evcen merve sevi kavgası tartışması küs mü yalancı bahar dizi seti haberleri burada arkadaşlar. Yaprak Dökümü dizisiyle hayatımıza giren Fahriye Evcen Özcan Deniz aşkı ile de gündemimize sık sık geliyordu. Daha sonrasında Yalancı Bahar dizisinde rol alarak, oyunculuğu ile adından söz ettirmeye başlayan Fahriye Evcen Merve Sevi tartışması iddialarıyla şu an ki gündemimize konuk oluyor...
  5. 2014 Dünya Kupası Elemelerinde Son Durum Maç Sonuçları ve Puanlar

2014 Dünya Kupası Elemelerinde Son Durum Maç Sonuçları ve Puanlar

Bu konu; 2014 dünya kupası elemeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar futbolla pek çoğumuz ilgilenmesek te milli maç söz konusu olduğunda eşlerimizle birlikte biz de otururuz tv karşısına. En son aldığımız Romanya mağlubiyetinin ardından bu sayfamızda sizlere maç sonuçları ve puan durumu ile ilgili son bilgileri vermek istiyoruz... Milli takımımızın...

Sayfayı Paylaş