gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2011 Zara Kaban Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

zara kaban zara kaban modelleri 2011 modelleri 2011 Ünlü markalar teker teker kışlık kaban modellerini beğenimize sunuyor...Bende şimdi sizlerle Zara'nın 2011 kış sezonu için hazırlamış olduğu kaban ve mont modellerini paylaşıyorum :tik:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vay vay vay, bu zaraya ait montları görünce şimdi anladım ya pasi kış geldiğini :) Bana bundan bi tane al diyecem ama sende aylık almadım diyecen iyisimi ben demeyim sende deme :D:D

2011 Zara Kaban Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adil Işık 2011 Kaban Modelleri

Adil Işık 2011 Kaban Modelleri

şık kaban modelleri armine kaban modelleri adil ışık adil ışık 2011 2011 2011 Adil Işık kadınının yılı olacak.Son derece şık ve kaliteli kabanlarıyla kışa bomba gibi modellerle bayanlarla buluşan Adil Işık yepyeni kaban modellerinde özellikle hayvan derisi desenlerine sıkça rastlamak mümkün.Sizleri bu yeni koleksiyondan seçmiş olduğum kaban modelleriyle başbaşa bırakıyorum.
  2. Zara 2011 ceket modelleri

Zara 2011 ceket modelleri

armine ceket modelleri ceket modelleri 2011 zara 2011 zara ceketler Eğer klasik giyimden daha doğrusu ceket giymekten hoşlanıyorsanız sizleri Zara'nın yepyeni koleksiyonunda çok şık tasarımlar bekliyor.2011 kışına özel olan bu tasarımlardan sizler için seçtiğim Zara ceket modellerini sunuyorum
  3. 2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Kış sezonu her ne kadar ılık geçiyor olsada şıklığınızı tamamlayıcı kabanlardan edinmelisiniz.2011 kış kaban modellerinde özellikle kırmızı renkli olanlar benim çok hoşuma gitti .İster sportif isterseniz daha klasik kesimlere sahip bir kabanı gardrabunuzdan eksik etmeyin.
  4. 2011 Kaban Modelleri

2011 Kaban Modelleri

2011 kaban modelleri kaban modelleri 2011 Buz gibi kış aylarında rengarenk cıvıl cıvıl mı olmak istiyorsunuz? İşte o zaman bu modellerdeki gibi canlı ve güzel modelleri deneyin..
  5. 2012 Zara kaban modelleri

2012 Zara kaban modelleri

2012 zara kaban modelleri bayan kaban modelleri montlar paltolar burada arkadaşlar. Zara yıla damgasını vuran en şık Zara ayakkabı modellerinden sonra, yine aynı şıklıkta bayan kaban modellerine imzasını atmış Melek'lerim. 2012 Bayan Kaban Modasında oldukça iddialı olan Zara kabanlar bu kış sizleri bekler :) Bu şık kabanları şık bir çantayla kombine etmemek olmaz diyor ve sizlere yine yılın...

Sayfayı Paylaş