gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Askerlik Yoklaması Sorgulama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 askerlik yoklaması sorgulama 2012 askerlik sorgulamasını nereden hangi linkten yapabiliyoruz arkadhaşlarım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Askerlik Yoklaması Sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

Askerlik sorgulama tc kimlik no ile

ARkadaşlarım tc kimlik numaram ile askerlik sorgulaması yapmak istiyorum ama tam olarak hangi linkten olduğu hususunu bilmiyorum. Bana yardım edin lütfen.
  2. Tc.Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama

Tc.Kimlik Numarası İle Askerlik Sorgulama

askerlik sorgulama askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik sorgulamaktan bahsedeceğiz melekler :) Size en yakın PTT şubesine gidip 1 TL karşılığı e-devlet şifresi alın ve BURAYA tıklayarak ,pek çok işleminizi halledeceğiniz e-devlet hizmetine TC...
  3. Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

Askerlik Sorgulama Sayfası 2012

askerlik sorgulama, tc kimlik no ile, nasıl olur, ne yapmak lazım, nerede, ile ilgili bilgiler burada melekler Askerlik yapacaksınız ama nereye düştüğünüzü tam olarak bilmiyorsanız arkadaşlarım. Lütfen sizin için hazırladığımız konunun detaylarına şöyle bir göz atın. Herkese hayırlı teskereler diliyorum. Askere gidecek yakını olan melekler için tc kimlik numarası ile askerlik...
  4. E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama öğrenme ve alma E-Devlet Askerlik Durum Belgesi: Askere gidiş için onayı verilen her yedek subay aday adayına yine askerlik şubesi tarafından verilen bir gelge olup,; E-Devlet Askerlik Durumu isteyen mehmetçiklerin; Lisansüstü eğitim yapabilmek için üniversiletelere sunması, Silah altına alınacağı tarihe kadar bir işte çalışması, Yedek subay aday...
  5. İsimle askerlik muayenesi sorgulama

İsimle askerlik muayenesi sorgulama

İsimle askerlik muayenesi sorgulama Acemi birliği celp yeri nereye düştüğünü öğrenme işlemleri Her Türk genci öyle yada böyle bir gün askere gidiyor. Tabiki sağlık sıkıntıları yada çürük alacak bir sorununuz yok ise. Sizler askere gidecekler bu aralar şanslısınız zira yıl bayında askerlik 12 aya düşüyor. Askerliğini uzun yıllar önce yerine getirmiş birisi olarak her günün ne kadar önemli...

Sayfayı Paylaş