gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2012 Çanta Modası Değişik Çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 çanta modelleri değişik çantalar ilginç çantalar

Çanta, kadınların en tutkun olduğu aksesuarların başında gelir melekler :) İşlevselliğinden daha fazla görüntüsüyle kadınları büyüleyen çantalar, genelde kadınların almaya doyamadıkları parçaların başında gelir. Biz de çantaseverler için, özellikle spor kıyafetlerinizle uyum sağlayacağına inandığımız değişik çanta modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu çantalar Littleheart imzalı.. :)

2. Büşra tanyürek

Büşra tanyürek Forum Okuru

Merhaba bu çantalardan almak istiyorum

2012 Çanta Modası Değişik Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Modası Zincirli Çanta Modelleri

2012 Modası Zincirli Çanta Modelleri

çanta modelleri 2012 zincirli askılı hakkında ilginizi çekecek herşey meleklermekanı.com'da. Sevgili melekler biz bayanların neredeyse tamamında bir çanta tutkusu var. Kendimi bidim bileli buna çocukluk yıllarımda dahil bir hiç ayakkabıdan vazgeçemem birde çantadan :D Üstelik duyumlarıma ve izlenimlerime göre bu yıl zincirli yandan askılı (postacı çanta) çantalar pek modaymış... Bende sizler...
  2. Gece Çantaları Çanta Modelleri 2012 ( Marchesa Marka )

Gece Çantaları Çanta Modelleri 2012 ( Marchesa Marka )

Gece Çantaları Çanta Modelleri 2012 ( Marchesa Marka ) Evet kızlar artık bilmeyeniniz Marchesa markasını diye düşünüyorum. Zira bu markanın Dünya'nın En güzel ve bakımlı kadınlar tarafından tercih edildiğini bilmeyeniniz yoktur. http://www.meleklermekani.com/moda-guncel/203843-marchesa-giyen-unlu-kadinlar-marchesa-spring-2012-a.html#post760911 konumuzda bunu daha detaylı görebilirsiniz. Gece...
  3. Değişik Okul Saç Toplama Modelleri 2012 Modası

Değişik Okul Saç Toplama Modelleri 2012 Modası

okul saç modelleri 2012 okul saç toplama modelleri okul saç modelleri Her sabah bu saçları nasıl toplayacağım diye aynanın karşısında düşünmeyi bırakın melekler :) Öğrenci meleklerimiz, lafımız size :) Eğer saçınızla başınız dertteyse ve monotonluktan sıkıldıysanız 2012 saç modasında yer alan okul modellerini bir gözden geçirin. Hepsini inceledik ve sizler için uygun olduğuna inandıklarımızı...
  4. Rengarenk Çantalar 2012 Çanta Trendleri

Rengarenk Çantalar 2012 Çanta Trendleri

2012 çanta modası 2012 çanta modelleri 2012 çanta trendleri 2012 yılının defileleri harıl harıl yapıladursun, defilelerde benim en çok ilgimi çekenler hep aksesuarlar olmuştur melekler :) Sadece kıyafet çalışan firmalarda takdir edersiniz ki aksesuarlara ağırlık verilmez, kıyafet öne çıksın diye. Ancak daha geniş bir ürün yelpazesiyle çalışılan defileler -ki bunlar belli başlı markalardır-...
  5. 2012 Yazlık Çanta Modası

2012 Yazlık Çanta Modası

2012 Yazlık Çanta Modası Selam kızlar sizden 2012 yılının yazlık çanta modasında ki modellerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş