gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2012 Facebook Gizlilik Ayarları Yeni ayarlar burada ( resimli )

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eski facebook gizlilik ayarlarını herkes biliyor ama ben şimdi sizlere 2012 yılında değişen face sayfasının yeni gizlilik ayarlarının nasıl yapıldığını anlatacağım. öncelikle face hesabınızdan online olun. Daha sonra aşağıdaki linki browserinize yapıştırın.

Buradan tüm gizlilik ayarlarını yapabiliyorsunuz.
    Giriş Yap | Facebook

ŞIPIDIK bunu beğendi.
  2. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Hemen yaptım teşekkürler Sadmin. Çok yararlı oldu emeğine sağlık.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam çalışıyor ise sorun yok :) Bende denedim çalışıyor. Herkes gönderi yapabilir ve herkes görebilir seçeneklerini düzenledim kontrol ettim çalışıyor :)

2012 Facebook Gizlilik Ayarları Yeni ayarlar burada ( resimli ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

facebook duvar gizlilik ayarları nasıl kapatılır ne yapmam lazım duvarıma başkaları yazmasın anlatımı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook modası her geçen gün artarak hızla yayılıyor melekler :) Buna bağlı olarak ta bu paylaşım ağının püf noktalarını pek çok kişi merak ediyor ve araştırıyorlar.Daha önce sizlere forumumuzdan facebook sohbet geçmişini temizleme ve facebooku...
  2. twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor

twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor

Tweetlerimin gizli olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bu mümkün mü ? Yapılışı var ise tabiki oluyorsa bilgi verilmesini istiyorum.
  3. Facebook Zaman Tüneli Ayarları

Facebook Zaman Tüneli Ayarları

Facebook Zaman Tüneli Ayarları Zaman Tüneli Ayarları nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Facebook Zaman Tüneli Ayarları hakkında bilmediğiniz ve bilmeniz gereken bilgileri, tabi bilmiyorsanız size diyoruz, neyse işte ayarın nasıl yapılacapğına dair bilgiler veriyoruz :) 1) Varsayılan Gizlilik ayarında Özeli seçip sadece arkadaşlarım veya arkadaşlarımın arkadaşları...
  4. Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları nasıl oluyor lütfen bilen varsa bu konuda bilgi versinler yardımcı olsunlar.
  5. Whatsapp Gizlilik Ayarları Nasıl Oluşturulur

Whatsapp Gizlilik Ayarları Nasıl Oluşturulur

Son yılların en çok uygulanan uygulamalarından biri olan whassapp, gün geçtikçe hızla çoğalan bir kullanıcı ile karşı karşıya kalıyor. Whatsapp ilk kez kullanacaklar yada gizlilik ayarları hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için sizlere gereken whatsapp gizlilik ayarlarını bu yazımız da paylaşıyoruz. Whatsapp uygulamasını kullanırken durumların, profil fotoğrafın ve son görülmenin...

Sayfayı Paylaş