2012 Haziran Anneleri

selammmm güzellerrr defnemi gönderdim ablamlaa ama şimdide annem sağolsun pcye baknca cırlıooo kalkmaaa yerinden diee...bööö geldii tv den valla...

kızlar merhaba dicem gene kimse yok
neyse kendi kendime konusmaya geldim zaten burayaa :örgü::ohoh::ohoh:
oyyy bebişimi cok özledimmmm 1 hafta var kontrole cok merak ediyorum kuzucumu
kimbilir nasıl değişmiştir şimdi iyidir inşallah
:hamile:

tam 20 haftalık olucaksınız maşallah ahh bizdee biirr 20li haftaları görsek hayırlısıylaa

burdan yazıyorum ama kimse cvp vermiyo ve kimse de denk gelmiyo burdayken.Neyse sizin face grubu varmış sır gibi saklanan, kaç kişi sordu ama cevap alamadık bende dahil olmak üzere nedense,neyse daha sormam zaten.Biz böyle de mutluyuz:) bu arada sözüm sana değil, genel olarak söyledim canım.duysunlarrrrrrr buraya giren arkadaşlarrrrrr sesimiziiii:koro:

burdan yazıyorum ama kimse cvp vermiyo ve kimse de denk gelmiyo burdayken.Neyse sizin face grubu varmış sır gibi saklanan, kaç kişi sordu ama cevap alamadık bende dahil olmak üzere nedense,neyse daha sormam zaten.Biz böyle de mutluyuz:) bu arada sözüm sana değil, genel olarak söyledim canım.duysunlarrrrrrr buraya giren arkadaşlarrrrrr sesimiziiii:koro:
tatlım ara ara bakabiliyoruz buraya daha henüz alışamadıkk giibii..ben sana özelden msj gönderdim tatlım....

tam 20 haftalık olucaksınız maşallah ahh bizdee biirr 20li haftaları görsek hayırlısıylaa

canım zaman öyle hızlı gecıyorkı aslında bı bakmışın 20 olmuşş :)

cnaım bende ne zaman girsme kimse yok burda o yuzden fazla girmiyorumda
sanırım alışamadık henüz buraya
seni severım beeen göndermiş bak zumrut hemen gellllll tamammı :dancing:
yoksa saklandıgı falan yok yani ;)

Geri