2012 Haziran Anneleri

Kızlar selam temizlik yaptım geldim havalarda soğudu bu havalardada canım hiçbirey yapmak istemiyor sizler nasılsınız :meme:

kızlarrrrrr ben 13.haftamda doktora gittim kordon bebek boynuna 1 kere dolanmiş dedi ole bebekler oluyor dedi kordonla oynarlar dolarlar dedi ama endişeliyim internetten baktım ole dogum yapan kadınlar varmiş ama endişeleniyorum acaba ilerde kordon sıkışması olurmu bebege zarar verirmi bu konuda bilgisi olan varmı??? etrafında bole dogum yapanlar oldumu hiç?? off cok endişeliyim :(
üzme kendini canım ciddi birşey olsa doktor saten söylerdii tehlikeli filan die senin ki kordonu oyuncak sanmış oynamış birşeycik olcak allaha emanet

üzme kendini canım ciddi birşey olsa doktor saten söylerdii tehlikeli filan die senin ki kordonu oyuncak sanmış oynamış birşeycik olcak allaha emanet

inşallah canım sagol 1kere dolanması bebek için riskli degilmiş internettende araştirdim 20.haftamda gitcem inşallah iyi haberlerini alırım bazen acıla biliyormus kendi kendiliginden inşallah duzelmiştir

kızlarrrrrr ben 13.haftamda doktora gittim kordon bebek boynuna 1 kere dolanmiş dedi ole bebekler oluyor dedi kordonla oynarlar dolarlar dedi ama endişeliyim internetten baktım ole dogum yapan kadınlar varmiş ama endişeleniyorum acaba ilerde kordon sıkışması olurmu bebege zarar verirmi bu konuda bilgisi olan varmı??? etrafında bole dogum yapanlar oldumu hiç?? off cok endişeliyim :(

canım ilk önce endişelencek bir durum yok zaten sıksa kordonu bebeğin beslenemes kordonda bulunan bir yapı kordonun ve boynun sıkışmasını önler ilerki döenmlerdede belki kurtulabilir kurtulamaz olsa bile hareket yeri kısıtlı olacağı için kendikendini bu şekilde sıkıştıramaz zaten doğumların -25 oranında bu görülebirlir ve rahatlıkla açılır. endilencek hiç bişi yok yani için rahat olsun...

üzülme kuşum ben boynumda 2tur dolanmış kordonumla dogmuşum hemde evde :D

Geri