gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

2012 Modası Şimdidien Hazır

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

2012 modası
    Daha şimdiden modacılar çalışmaya başlamış bile 2012 modası için ; 2012 modası en zarif,en şık ve renk düzenlemeleri o kadar muhteşem hazırlanmış ki sizlerde yayınlayacağım 2012 modası kıyafetlerinde farklılık göreceksiniz..haydi tüm bayanlar 2012 modasının renklerini ve kıyafetlerdeki renk uyumunu görmeye hazırmısınız …alışverişlerinizden önce mutlaka modellerimizi incelemelisiniz…..

2012 Modası Şimdidien Hazır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Celine bayan hazır giyim 2012

Celine bayan hazır giyim 2012

Celine, birbirinden uyumlu şekillerde ürettiği yeni sezon bayan hazır giyim modelleri ile can alıcı tasarımlara imza atmış meleklerim... Dünya kadınları tarafından tercih edilen lider firmalardan bir tanesi olan Celine, hazır giyim modelleri ile yeni sezonda adından fazlasıyla söz ettirecek diye düşünüyorum.
  2. Armine 2012 Eşarp Modası

Armine 2012 Eşarp Modası

Armine 2012 Eşarp Modası yeni modelleri görmek istiyorum geçen baktım başka markaların kini gördüm şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. Plaj Saç Modası 2012

Plaj Saç Modası 2012

pratik saç yapımları pratik saç modelleri Deniz sezonunun yavaş yavaş gelmesiyle birlikte güzelliğine ve şıklığına düşkün bayanlar alışveriş maratonuna başladı melekler :) Sezonun en trendi bikini ve mayo çeşitleri, pareolar, plaj çantaları, terlikleri derken alışverişler yapılmaya devam ediyor. Tam tekmil hazırlanılan plaj modasında saçları da unutmamak lazım tabi. Bir toka takar giderim...
  4. 2012 Renk modası

2012 Renk modası

2012 Dekorasyon modası 2012 Renk modası Bahar geldi, eğer evinizde değişklik yapmak istiyorsanız tam zamanıdır meleklerim. Ekonomik dekorasyon değişikliği yapabilir, ya da evinizi yeniden tadilat yaptırarak bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu yazımı size 2012 renk modasını tanıtmak için yazıyorum. - Açık koyu renk kombinasyonları 2012 yılında çok moda Ortaya çıkan açık-koyu renk...
  5. 2012 Modası Gladyatör Sandaletler

2012 Modası Gladyatör Sandaletler

gladyatör sandalet 2012 gladyatör sandalet modelleri 2012 Yazın en rahat ayakkabılarının başında sandaletler gelir melekler :) Şort altına, etek altına çok şık kombinler oluşturabileceğiniz sandaletlerden gladyatör sandaletler bir kaç sezondur çok moda. Şehir içinden tatil yerlerinde kadar her yerde görebileceğiniz gladyatör sandalet modelleri 2012 örneklerinden bazılarını sizler için...

Sayfayı Paylaş