gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Deri Modası Geliyor

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 deri modası deri çantalar 2012 deri çanta modelleri deri ceket modelleri burada melekler Bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda deriler hep hayatımızda olacaklar. Kadınlar hiçbir zaman yeterli çantaya sahip olmaz! Onlar için her zaman yeni bir tanesine ihtiyaç vardır. 2011-2012 Sonbahar/Kış sezonu için hazırlanan deri ve dantel karışımı çantalara mutlaka bir göz atın. Zarf şeklinde çantalar, hem gece kıyafetlerini tamamlayacak kadar şık, hem de içine her şeyi sığdıracak kadar büyükler. Bir diğer seçim ise omza asılan çantalar! Modası geçmeyen bu tarz bir çanta alarak, sizi birkaç sezon daha idare edecek akıllı bir yatırım yapmış olursunuz.

Deri şortları, deri tozlukları ve deri ceketleri yeni sezonda görmek için hazır olun. Çünkü onlar hiç olmadıkları kadar şık tasarımlarla sizi karşılayacaklar. Deri kıyafetler kapalı havalar için en iyi seçim. Lüks ve trendi göründükleri kadar, bizi kuru ve sıcak tutmaya da yardımcı oluyorlar.Tabiiki bu şıklığa 2012 Deri Kemerlerle Son noktayı koyabilirsiniz :)

Aksesuarları elbette ki unutmuyoruz. 2011-2012 Sonbahar Kış sezonu için tasarlanan çantalar oldukça göz kamaştırıcı. Kahverengi ve siyah gibi geleneksel renklerin dışında, kızıl, koyu mavi ve mor gibi iddialı renkleri de gardırobunuza ekleyebilirsiniz.Kısacası Deri Modası Geliyor melekler.

Deri Modası Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pantolonlu Gelinlik Modası Geliyor....

Pantolonlu Gelinlik Modası Geliyor....

Yeni sezon gelinlikleri Londrada sergilendi. Yılın en büyük yeniliği gelinliklerde kullanılan pantolonlar oldu. Londrada düzenlenen, evlilik hazırlığı yapan kişilerle bütün dünyadan ünlü gelinlik firmalarının katıldığı The National Wedding Show, bu yıl hazırlanan pantolonlu gelinlik modelleriyle dikkat çekti. alıntı
  2. aldatılmak geliyorum dermiş

aldatılmak geliyorum dermiş

Aldatılmak aniden olmazmış..Aşamalarını bilirsek aptal yerine konmayabiliriz meleklerim.. Peki nasıl anlayacaksınız? İşte yolları.. . 1- Sevgiliniz içindeki suçluluk duygusunu bastırmak için sizin isteklerinize her zamankinden fazla duyarlılık gösterir. Özellikle diğer ilişkisinin ilk dönemlerinde… 2- Böyle bir alışkanlığı olmasa bile size sık sık hediye almaya başlar. Bu davranışının...
  3. Karpuz kol modası geliyor

Karpuz kol modası geliyor

karpuz kol elbise modelleri karpuz kollu elbise modelleri kol kollu gelinlik Çok eski zamanların modası olan karpuz kol modası yeniden ve yeni haliyle geri geliyor:)Ben küçükken karpuz kollu bir çok elbisem vardı.Annem güzel güzel kumaşlar alır bana çeşit çeşit karpuz kollu kıyafetler dikerdi.Çok severdim.Şimdi olsa şimdi de giyerim:)Ama artık annem yaşlandı, bende büyüdüm artık:):):)Zaman...
  4. Dere Geliyor Dere Flüt Notaları

Dere Geliyor Dere Flüt Notaları

Dere Geliyor Dere Flüt Notaları istiyorum kızımla bu şarkıyı çalacağız flütle
  5. dere geliyor dere notalarını yazarmısınız

dere geliyor dere notalarını yazarmısınız

Merhaba herkese. Flütte çalmam gerekiyor dere geliyor dere notalarını yazabilirmisiniz lütfen..

Sayfayı Paylaş