gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 OGES Tercih ve Yerleştirme Klavuzu istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse bu sayfadan benim için ve benim gibi 2012 OGES Tercih ve Yerleştirme Klavuzu isteyenler için 2012 OGES Tercih ve Yerleştirme Klavuzu paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

OYP'ye göre yapılacak tercih ve yerleştirme işlemlerinde, geçmiş yıllara göre bazı farklı uygulamalar söz konusu olduğundan,öğrencilere rehberlik eden diğer yetkililerin, tercih ve yerleştirme e-kılavuzunu dikkatlice okumaları gerekmektedir. Özellikle, Tercih Listesinin bir kez düzenleneceği, daha sonra ikinci bir tercih ve/veya düzeltme işlemi yapılmayacağı, tüm yerleştirme işlemlerinin bu tercihe göre yapılacağı dikkate alınarak tercihlerin özenle ve dikkatle yapılması gerekmektedir.

Tercih ve Yerleştirme Klavuzu İçin TIKLAYIN!

2012 OGES Tercih ve Yerleştirme Klavuzu istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu istiyorum sizden

2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse 2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden 2012 Sbs Yerleştirme Kılavuzu için çok tşk ediyor ve iyi günler diliyorum.
  2. 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

2012 Sbs Yerleştirme Takvimi istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizlerden mümkünse 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi paylaşımında da bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden 2012 Sbs Yerleştirme Takvimi için çok tşk ediyorum.
  3. Oges Tercihleri 2012 SBS Tercihleri 2012

Oges Tercihleri 2012 SBS Tercihleri 2012

2012 SBS Tercih Klavuzu 2012 SBS Tercihleri Sevgili melekler, daha önce tercih kılavuzu ile ilgili bilgiler verdiğimiz, bu yıl Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi puanınıza göre 2012 Sbs tercihi yapacak adaylar için gerekli olan linki aşağıda ki adresten sizlerle paylaşıyoruz.. 2012 yılı OGES puanınıza göre SBS tercihlerinizi aşağıdaki adresten yapabilirsiniz. 2012 Ortaöğretim...
  4. LYS tercih ve yerleştirme sonuçları öğren buradan melekler

LYS tercih ve yerleştirme sonuçları öğren buradan melekler

LYS 2012 yerleştirme sonuçları LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler,sizlere daha önce 2013 sınav takvimi hakkında bilgi ve merak ettiklerinizi aktarmıştık. Şimdi de LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları hakkında bilgi edinmek isteyenler için, LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları öğrenmek için ilgili bağlantı...
  5. 2012 LYS Tercih ve Yerleştirme Sonuçlarını Buradan Öğrenebilirsiniz

2012 LYS Tercih ve Yerleştirme Sonuçlarını Buradan Öğrenebilirsiniz

LYS 2012 yerleştirme sonuçları LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları Sevgili melekler, LYS 2012 tercih ve yerleştirme sonuçları geçtiğimiz gün açıklandı. Sonuçları öğrenmek için TC Kİmlik numaranız ve aday şifreniz gerekiyor. LYS 2012 TERCİH ve YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Sayfayı Paylaş