gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2012 Sbs Tercihleri Ne Zaman Yapılacak bu konu da bilgi verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba ve hepinize iyi günler dilerim ben elif ve sizden bir konuda bilgi istiyorum 2012 Sbs Tercihleri Ne Zaman Yapılacak lütfen yazın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 Sbs Tercihleri Ne Zaman
    Sbs Tercihleri 2012 Ne Zaman Yapılacak

Öğrenciler sınav sonuçlarını öğrendikten sonra tercih yapabilecekler.

Tercih Tarihleri: 01-08 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

2012 Sbs Tercihleri Ne Zaman Yapılacak bu konu da bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 8. Sınıf SBS Ne Zaman 2012

2012 8. Sınıf SBS Ne Zaman 2012

2012 8. sınıf SBS Sınavı Ne zaman yapılacak 2012 8. sınıf SBS Sınav Tarihi
  2. SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak bilen var mı bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bana SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak yazın.
  3. 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman

Kızlar acaba aranızda bu 2012 Sbs Tercihleri Tarihi ne zaman bilen var mı? 2012 Sbs Tercihleri Tarihini bilen varsa yazarsa çok sevinirim.
  4. 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazın lütfen

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bu konuda bilgisi olan var mı? 2012 Sbs Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak bilen varsa bilgi versin.
  5. 2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak?

2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak?

2013 üniversite tercihleri 2013 lys tercihleri 2013 tercih listesi Sevgili melekler, 15-16 Haziran ile 22-23 Haziran tarihlerinde yapılan LYS 2013 sınavlarının ardından 2013 LYS sınav maratonu bu yıl için sona erdi. Şimdi öğrencileri gelecek puanların ve yapılacak tercihlerin endişesi ve heyecanı sardı. ÖSYM'nin sınav sonuçlarını bu yıl YGS'de olduğu gibi erken açıklaması bekleniyor. ÖSYM...

Sayfayı Paylaş