gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2012 yılı öğretmen ihtiyacı ne kadar

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 öğretmen ihtiyacı ne kadardır
    Misafirimiz 2012 senesinde öğretmen ihtiyacı ne kadar diye sormuş, biz de küçük çaplı bir araştırma yaptık ve bu yılın öğretmen ihtiyacı hakkında edindiğimiz haberleri ve bilgileri bu sayfamızdan paylaşmak istedik Melek'lerim.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer 2012'deki Öğretmen İhtiyacını Açıkladı.Ömer Dinçer; '40 bin civarında öğretmen alırsa Milli Eğitim Bakanlığı bu yılki ihtiyacını karşılamış olacak. Hedeflerimizi gerçekleştimeyi başarmış olursak yüzde 100 okul öncesi eğitim, yüzde 100 ilköğretim, yüzde 90 orta öğretim okullaşmasını başarırsak bu kez de ihtiyaç duyduğumuz öğretmen sayısı 126 bin' şeklinde konuştu.

2012 yılı öğretmen ihtiyacı ne kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Öğretmen ihtiyacı

2012 Öğretmen ihtiyacı

2012 Öğretmen ihtiyacı ne kadar bu konuda bilgi ya da haber alanlar lütfen banada yazsın bekliyorum
  2. 2012 yılı Fitre ne kadar ?

2012 yılı Fitre ne kadar ?

2012 Ramazan ayındaki fitre miktarı ne kadar ? Ne kadar fitre vermeliyim ? Diyanet 2012 fitre rakamını açıkladı Diyanet İşleri Başkanlığı, önümüzdeki Ramazan ayında fitre miktarını belirledi. Ülkenin sosyo-ekonomik durumu ve bir kişinin günlük asgari gıda ihtiyacını göz önünde bulunduran Din İşleri Yüksek Kurulu, 2012 yılı Ramazan ayının başlangıcından 2013 yılı Ramazanına kadar en düşük...
  3. Fıtır Sadakası Miktarı 2012 yılında ne kadar

Fıtır Sadakası Miktarı 2012 yılında ne kadar

SelaM ARKAdaşlar acaba bu yıl Fıtır Sadakası Miktarı ne kadar bu konuda bilgisi olanlar bildiklerini yazarsa çok iyi olur şimdiden hayırlı ramazanlar
  4. Orucun Günlük Bedeli 2012 yılında ne kadar

Orucun Günlük Bedeli 2012 yılında ne kadar

Oruç tutamayan kişiler 2012 yılında oruç bedeli olarak günlük ne kadar vermeli? Aranızda dini konu da bilgisi olan arkadaşlarım varsa lütfen 2012 Orucun Günlük Bedeli ne kadar yazsın
  5. Gebelikte Kalsiyum İhtiyacı Ne Kadar?

Gebelikte Kalsiyum İhtiyacı Ne Kadar?

gebelikte kalsiyum ihtiyacı, hamilelikte kalsiyum ihtiyacı, hamileyken ne kadar kalsiyum alınmalı Sevgili melekler, kalsiyum kadınlar için son derece önemli bir ihtiyaçtır. Tüm hayat boyunca gerekli olan kalsiyum ihtiyacı hamilelik döneminde artar. Hamilelik döneminde kalsiyum annede kemik erimesi gelişmemesi için ve bebekte kemik, diş gelişiminin sağlıklı olabilmesi için gereklidir. Bunun...

Sayfayı Paylaş