2013 ayşeden ile melek isteyenler

slm cnm topiğin hayırlı olsun.2012 zorlu ve üzücü bitti malesef benim için. 1 yıldan sonra tam meleğime kavuştum diye sevinirken dış gebelik olduğu anlaşıldı.zorlu bir süreçten sonra çok şükür sağlığıma kavuştum.ocaktan sonra tekrar çalışmalara başlayacağız:) umarım rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.Herşeyden önce sağlık diliyorum hepinize.Aynı acıları korkuları tekrar yaşamadan tekrar hamiş kalma dileğiyle...:leylek

hayırlısıyla tez zamanda gelsin inşallah...
senin ilk klomen kullanışınmı sende de ağrı varmı
ben clomid kullanıyorum yani yurt dışı adı oluyo bu
benim kasıklarım ağrı ama sağ kasığımda daha hissedilir derecede ayakta dururken otururken hep hissediyorum şu 4 gündür benimde adet günüm 5 ocak inşallah gelmez diye dua edyorum :(
inşallah seninkide gelmez canım.. hayırlısıyla 2013 e bebişlerşe gireriz
canım daha önceden de kullanmıştım ikinci ayım ama yumurtaları takip ediyo doktorum 20 gün bile yumurta vardı çatlamayan iğne oldum (çatlamazsa kist olma ihtimali var.) evet çatlıyacağı zaman ağrı yapıyo. o gün çalış mutlaka . hahaha

ben 4 tane düşük yaptım malesef -4-5 aylıktılar . önceki korkular etkilemesine izin vermeyin yeni meleğimize odaklanalım . gelsin poposunu ısırcammm

2013 LİSTEMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN

1 alara-e OCAK 13
2 Şirinn ,,,,,,,,,,
3 bitanesi ,,,,,,,,,,
4 eylülmehmettutku ,,,,,,,,,,
5 nildağ ,,,,,,,,,,
6 AYŞEDEN OCAK 8

kızlar inşallah hamile olarak cıkarız bu listeden

canım daha önceden de kullanmıştım ikinci ayım ama yumurtaları takip ediyo doktorum 20 gün bile yumurta vardı çatlamayan iğne oldum (çatlamazsa kist olma ihtimali var.) evet çatlıyacağı zaman ağrı yapıyo. o gün çalış mutlaka . hahaha

ayy allah korusun ya oluşmaz inşallah ben iğnede vurulmadım kalırsa birde kist :( neyse bebiş gelmezse bu ay önümüzdeki ay birkez daha ilaç denicemktim o zaman içeyim :( ilgin için teşekkür ederim... rabbim en kısa sürede isteyen herkesin kucaklarını doldursun...

slm cnm topiğin hayırlı olsun.2012 zorlu ve üzücü bitti malesef benim için. 1 yıldan sonra tam meleğime kavuştum diye sevinirken dış gebelik olduğu anlaşıldı.zorlu bir süreçten sonra çok şükür sağlığıma kavuştum.ocaktan sonra tekrar çalışmalara başlayacağız:) umarım rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.herşeyden önce sağlık diliyorum hepinize.aynı acıları korkuları tekrar yaşamadan tekrar hamiş kalma dileğiyle...:leylek

canım bende dış gebelik gecirdim gecmiş günler geride kaldı geridede bırakalım önümüze yeni meleklere bakalım

slm cnm topiğin hayırlı olsun.2012 zorlu ve üzücü bitti malesef benim için. 1 yıldan sonra tam meleğime kavuştum diye sevinirken dış gebelik olduğu anlaşıldı.zorlu bir süreçten sonra çok şükür sağlığıma kavuştum.ocaktan sonra tekrar çalışmalara başlayacağız:) umarım rabbim isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.Herşeyden önce sağlık diliyorum hepinize.Aynı acıları korkuları tekrar yaşamadan tekrar hamiş kalma dileğiyle...:leylek

çok geçmiş olsun...
en yakın zamanda bebeğine kavuşman dileğiyle...

Geri