gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

2013 Okul saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 okul saç modelleri hakkında bilgi vermektedir.
    Bakımlı ve güzel saçlara sahip güzel meleklerimiz için birbirinden güzel okul saçı modelleri yayınlıyorum. Artık okullarda saç modelleri isteğe göre tercih edilebiliyor ancak bizim şuan yayınlayacaklarımız daha çok liseli ve üniversiteli genç kızlar için uygun olacaktır :tik: Bu güzel modelleri aslında günlük yaşantımızda da kullanabiliriz. Ben genellikle spor kıyafetlerim için bu saç modellerini tercih ederim :tik:

2013 Okul saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okul Saç Modelleri

Okul Saç Modelleri

öğrenci saç modelleri okul saç modelleri okul saçları öğrenciler için için 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç, beğen, uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada! Tüm saçlar için 3 dakika 1 adım: Saçlarını...
  2. Okul için saç modeli

Okul için saç modeli

okul için saç modelleri ilkokul saç modelleri okul topuz okulda nasıl yapılır saçı nasıl yapılır Arkadaşlar bu modelin nasıl yapıldıgını bilen varmı?anlatırsanzı çok sevinirim =)
  3. 2012 Okul Saçı Modelleri

2012 Okul Saçı Modelleri

2012 okul saçı modelleri saç modelleri saç modası okul saçı modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Şimdiki kızlar okulamı gidiyorlar yoksa sahneyemi çıkacaklar hiç anlamıyorum :D:D valla makyajdan tut SAçlar fönlü bilmem neli görünce okulamı gidiyorlr yoksa az sonra sahneyemi çıkacaklar ayırt edemiyorum :D:D oysa ne kadar güzel saç modelleri var. "ama asicim ben hep...
  4. 2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri de paylaşır mısınız acaba sitenizde. Kadın gözüyle modeller istiyorum yeni saçlarımı sizin zevkinize bırakıyorum :)
  5. Harika Saç Modelleri 2013

Harika Saç Modelleri 2013

Bu konu harika saç modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların güzellik uğruna yapmayacakları şey yok. Hele bazısı işi daha da ileriye götürüp estetik operasyonlara dünyanın parasını verip büyük risklerle karşı karşıya bile kalabiliyorlar. Anlayacağınız güzel görünmek kadınların en önem verdiği şeylerden biri. Kadınların güzel görünmesinde çok önemli rol oynayan...

Sayfayı Paylaş