gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu küçük kızlar için abiye modellerine yer vermektedir. Biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren giyime süse püse pek bir meraklıyız. Günümüz de küçük prenseslere kıyafet beğendirmekte bir hayli zorlaştı. Kızı olan anneler iyi bilir ki, şimdiki kızlar pek bir bilmiş ve giyimlerini artık çoğu kendi seçtiği gibi özel günlerde ise abiye modeli giymek istiyorlar.
    Bir yakınınızın özel gecesin de sizde kızınız için abiye modeli arıyorsanız eminim ki foot galeremiz de minik prensesler için paylaştığım modeller onun çok hoşuna gidecek hatta bir çığlık atıp hepsine sahip olmak isteyecektir:D:D

tuqqce bunu beğendi.
2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Hamileler İçin Abiye Modelleri

2013 Hamileler İçin Abiye Modelleri

bu konu 2013 hamile abiye elbise modellerine yer vermektedir. Önce ki yıllarda bir anne adayı bana hamilelikte giyecek kıyafet bulamıyorum dese ona hak verirdim. Ama günümüz de giyim firmaları anne adaylarına yönelik bir çok seçenek sunarak, hamilelikte giyim sıkıntısına son veriyorlar. Günlük giyimden abiye modellerine kadar geniş bir koleksiyonla anne adaylarının her daim şıklığı ve...
  2. Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Bu konu 2013 kapalı tesettür abiye modellerine yer vermektedir. Tesettürlü bayanlara özel, 2013 en yeni abiye giyim modellerini sizler için galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum. Her daim şıklık yarışından geri kalmak istemeyen kapalı bayanlarımızın çok beğeneceğine inandığım modelleri özel günlerde tercih edebilir, modanın gerisinde kalmayıp, şıklık yarışında ilk sıralarda...
  3. Yılbaşı İçin Mini Abiye Modelleri 2013

Yılbaşı İçin Mini Abiye Modelleri 2013

Bu konu yılbaşı için mini abiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi katılacağınız gecede ne giyeceğinize daha karar vermediyseniz şimdi paylaşacağımız mini abiyeler iyi bir seçim olabilir. Hemen her kadının gardrobunda bulunan mini abiyeler, kadına yakışan renk ve vücuduna uygun bir modelde tasarlandığında tüm gözlerin onda olmasını sağlayacaktır. Siz de...
  4. Hamileler İçin Abiye Kıyafet Modelleri 2013

Hamileler İçin Abiye Kıyafet Modelleri 2013

Bu konu; hamile abiye kıyafetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hamilelerin kıyafet seçiminde en zorlandıkları konu herhalde abiye modellerdir. Önemli bir geceye ya da davete katılmak durumunda olan hamile bayanlar kendilerine göre abiye kıyafetler bulamamaktan şikayetçidirler. Ancakartık tasarımcılar hamile bayanları da unutmuyor ve birbirinden şık kullanışlı modelleri...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş