gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılbaşı piyango talihlisi kim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok merak ediyorum, onca para :S Acaba kime çıktı, kazana ortaya çıkmışmı?Biletini nerden almış? :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Milli Piyango’nun özel çekilişinde 45 milyon TL’lik büyük ikramiye çeyrek biletlere çıkmıştı. Biletler İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana’dan satılırken İstanbul’daki çeyrek biletin Bakırköy’de bir alışveriş merkezindeki bilet bayisinden satıldığı ortaya çıktı.
    ’6718374’ numaralı çeyrek biletlerden birinin satıldığı bayinin sahibi, Azim Horozoğlu; "Bu sene bize denk geldi çok şükür. Şu anda büyük ikramiye çıkan müşterimizi bekliyoruz. Yakın teselli ikramiyesi alanlar geldiler. Ama henüz büyük ikramiyeyi bulan arkadaşımız gelmedi. Kısa sürede onu bekliyoruz. Güzel güzel parasını kullanmak nasip olsun, hayırlısı olsun diliyorum." dedi. Son çift rakamdan kaybeden bir müşterisinin biletini getirdiğini söyleyen Horozoğlu; "İlk beş rakamı tutturuyor, son iki rakamı 16. Üzüntülü, 11 Milyon 250 Bin

TL’yi kaybetti. Son iki rakamdan 20 TL kazanabildi. Bir rakamla kaçıran müşterilerimiz çok üzülüyor. Teselli olarak 45 Bin TL aldılar ama 11 Milyon 250 Bin’i kaçırdılar" dedi.

2013 yılbaşı piyango talihlisi kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piyangonun ilk talihlisi kim

Piyangonun ilk talihlisi kim

Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye olan 25 milyon TL'yi paylaşan çeyrek bilet sahibi şanslılardan ilki, bugün ikramiyesini aldı. Adının açıklanmasını istemeyen talihlinin çekini, Milli Piyango İdaresi (MPİ) Genel Müdürlüğünde MPİ Genel Müdür Yardımcısı Muammer Çolak, Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 2. Müdürü Serkan Sezen'e teslim etti. Daha sonra Sezen, gazetecilerin...
  2. Yılbaşı Milli Piyango sonuçları

Yılbaşı Milli Piyango sonuçları

2012 Yılbaşı Çekilişi sorgulama, 2012 milli piyango yılbaşı çekilişi milli piyango yılbaşı sonuçları 31 Aralık gecesi çekilecek olan milli Piyango yılbaşı çekişili sonoçları için BURAYA TIKLAYIN arkadaşlar.
  3. 2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

2013 Yılbaşında Kim Nerede Sahne Alıyor ?

Bu konu; 2013 yılbaşı kim nerede sahne alkacak konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı gecesi evde oturmak istemeyenler için eğlence mekanları dopdolu programlar yapmak izere hazırlıklarını tamamladılar. Yerli ve yabancı turistleri mekanlarında ağırlayacak olan büyük firmalar gecelerine renk katmak üzere ünlü sanatçılara da kesenin ağzını açtılar. Siz de yılbaşı gecesi...
  4. 2013 milli piyango talihlisi siz olsanız  para ile ne  yapardınız?

2013 milli piyango talihlisi siz olsanız para ile ne yapardınız?

Melekler evet her yıl gelenekselleşen yılbaşı çekilişleri ve yine gelenekselleşen yılbaşı sorusu.. Bu yıl büyük ikramiye size çıksa o para ile neler yaparsınız? Ev araba alırım iş kurarım yardım yaparım diyenler..... Valla Çıksa Kocamı boşarım diyenler......:lau: Tatile çıkarım dünya turu yaparım diyen melekler bana yardımcı olumusunuz Bu para bana çıkarsa acayip yardımcı olmuş...
  5. 2013 yılbaşı milli piyango çekilişi saat kaçta hangi kanalda ?

2013 yılbaşı milli piyango çekilişi saat kaçta hangi kanalda ?

Selamlar. Yılbaşı milli pişyango çekilişini soracaktım.Hangi kanalda çekilecek ve saat kaçta çekilecek ? Teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş