gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Belki bu sene sıra bizdedir :D Yılbaşı piyangosunu her sene olduğu gibi bu sene de alacağım ama fiyatlar nasıl olacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Büyük ikramiyenin 45 milyon olduğu Yılbaşı özel çekilişen günler kaldı. Çekilişte bir adet 5 milyon, 1 adet 2 milyon ve 1 adet 1 milyon lira da dağıtılacak.

Yılbaşı çekilişinde tam bilet 40, yarım 20, çeyrek 10 lira olacak.

2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Yılbaşı İkramiyesi ve Bilet Fiyatları

2013 Yılbaşı İkramiyesi ve Bilet Fiyatları

Bu konu 2013 milli piyango ikramiyesi ile birlikte bilet fiyatlarına yer vermektedir. 2013 Yılına girmemize sayılı günler kala şimdiden birçok kişinin hayalini yılbaşı özel ikramiyesini kazanmak sardı. Umutlarını milli piyango biletine bağlayan kişiler merakla yılbaşı biletlerinin satışa çıkacağı günü sabırsızlıkla beklemeye başladı. 2013 Yılbaşı milli piyango ikramiyesi ve bilet fiyatları...
  2. yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

Yılbaşını iple çekiyorum ve bilet almak istiyorum. Ama bilet fiyatlarını da çok merak ediyorum. Seri almayı düşünüyorum ama bilet fiyatları nasıl olacak?
  3. 2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

2013 yılbaşında çeyrek bilet fiyatları ne kadar ?

Bu yılbaşı şeytanın bacağını kıracağım, biliyorum :D Çeyrek bilet alacağım ve fiyatını öğrenmek istiyorum..
  4. yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

yılbaşında milli piyango bilet fiyatları nedir?

Bu dünya umut dünyası :D Her sene olduğu gibi bu sene de bilet alacağım. Fazla almak istiyorum ama yılbaşı piyango bileti fiyatları nasıl olacak bilginiz var mı ?
  5. Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

Yılbaşı Bilet Fiyatları Ne Kadar 2015

yılbaşı bilet fiyatları, yılbaşı bileti ne kadar, yılbaşı bilet fiyatları ne kadar olacak 2015 Milli piyango yılbaşı özel çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşına özel olarak basılıp çekilen bilet fiyatlarıda belli oldu. Buna göre yılbaşı 2015 yılbaşı bilet fiyatları şöyle;) Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yılbaşı özel çekilişinin...

Sayfayı Paylaş