gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2013 yılında altın fiyatları nasıl olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Biraz birikimim var ve altına yatırlamyı düşünüyorum ama yılbaşı öncesi tedirginim. Acaba 2013 yılında altın düşer mi çıkar mı, nasıl olur ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Dünyadaki küresel krizin etkisiyle altın 2012 yılında dalgalı bir kur izlemişti. Altın yatırımcıları, yıl sonuna kadar altının ons fiyatının 1800 dolar seviyesine yükseleceğini, 2013'te 2 bin dolar sınırını aşacağını, 2014 sonunda ise 2 bin 400 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

2013 yılında altın fiyatları nasıl olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

Altın Fiyatları Nasıl Olacak 2013 Yılı 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur Sevgili melekler, 2012 yılının sonuna doğru yavaş yavaş yaklaşırken bazı ünlü finans kurumları ve finans grupları 2013 yılı altın fiyatları konusunda tahminler ileri sürmeye başladılar. 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur diye merak edenlerdenseniz makalemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz..... Yıl sonu...
  2. 2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

Belki bu sene sıra bizdedir :D Yılbaşı piyangosunu her sene olduğu gibi bu sene de alacağım ama fiyatlar nasıl olacak ?
  3. bugün için altın fiyatları nasıl

bugün için altın fiyatları nasıl

Kızlar haftaya bir düğüne katılmamaız lazım ve altın almamız gerekiyor.Bugün için altın fiyatları nasıl ? Artık düğüne de gidemeyeceğiz galiba :S
  4. 2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

Zıkkımı içmeye devam ediyorum.Bir türlü bırakamıyorum.Bazen kendimden nefret ediyorum ama elimde değil işte. Benim utanarak sormak istediğim bu yıl sigara fiyatları yeni zamlarla nasıl oldu. Artık daha uygunu varsa onu içeyim bari :(
  5. 2013 yılı için hac fiyatları nasıl

2013 yılı için hac fiyatları nasıl

Selamlar. 2013 yılı hac fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim?Bu sene olmaz da artık seneye inş.Ama fiyatları öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş