gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2013 Yüksek Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 Abiye ayakkabı modellerine yer vermektedir. Özel gün ve geceler için günün anlam ve önemini vurgulayan kıyafet seçiminde abiye modelleri tercih edilir. Abiye elbise modellerinin altına ise kombine olarak en çok yakışan abiye ayakkabı modelleridir.

Abiye ayakkabı seçimini, kıyafetinizin modeline ve rengine göre yaparsanız isabetli bir karar vermiş olacaksınızdır.

Sizler için 2013 abiye ayakkabı modasından seçtiğim birbirinden şık ve gösterişli yüksek topuklu abiye ayakkabı modellerini paylaşıyorum,

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ayakkabı çok şık

2013 Yüksek Topuklu Abiye Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2011 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

yüksek topuklu ayakkabı modelleri en güzel topuklu ayakkabı modelleri 2011 2011 yüksek [B]Ayakkabı tercihinizde yüksek topuklu modelleri tercih ediyorsanız ve bu konuda kendinize güveniyorsanız sizlere 2011 yılının en moda yüksek topuklu ayakkabı modellerinden seçtiğimiz örnekleri sunuyorum.
  2. Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2012

Yüksek topuklu ayakkabı modellerini bir çok kişi ihtişamlı ve güzel görünümü için kullanırken, bir çok kişide göründüğünden daha uzun görünmek için kullanır. Fakat kim nasıl kullanırsa, kullansın. Giymeyi bilen ve kendine yakıştırmayı başaran herkese, farklı bir görünüm kazandırıyor yüksek topuklu ayakkabılar.
  3. Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye Yüksek topuklu Ayakkabı Modelleri 2012 topuklu abiye ayakkabı modelleri 2012 Abiye ayakkabılar topuksuz olmaz değil mi? Biz de bu sayfamızda öyle düşündük ve bu sezona damgasını vuran yüksek topuklu abiye ayakkabı modellerini bir araya geitrdik Melek'ler. İşte size yılın trendleri arasında yer alan abiye topuklu ayakkabı modelleri Melek'lerim. :)
  4. 2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013 Spor Ayakkabı Modelleri Kendini seven ve modayı yakından takip eden ve benim gibi ayakkabı tutkunu olan tüm üyelerimiz için birbirinden şık 2012 topuklu ayakkabı modellerini ve bayan topuksuz ayakkabı 2013 modellerini paylaşıma açıyoruz. EE BANA BU AYAKKABILAR YETMEDİ TÜM AYAKKABI MODELLERİNİ GÖSTENİ DİYENLER BÜTÜN ABİYE TOPUKLU AYAKKABI...
  5. Yüksek Topuklu Gözalıcı Abiye Ayakkabılar 2013 Modelleri

Yüksek Topuklu Gözalıcı Abiye Ayakkabılar 2013 Modelleri

Bu konu; 2013 topuklu abiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuklu ayakkabılar kadınların büyük çoğunluğunun baş tacı ettiği, her gördüğü vitrinde cama yapışıp kaldıkları insanın aklını başından alan ayakkabılar :D:D Gündelik olarak kullanılanların yanısıra gece davetleri için kullanılan topuklu ayakkabılar ise en çok beğenilenleri. Son yıllarda platform topuklularla...

Sayfayı Paylaş