gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir.
    2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Beli ince olanlara ne yakışır bizde doğumdan bel kalmadı dümdüz

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım annelik böyle birşey işte. O yüzden her zaman derim kimse çocuk doğurmadan fiziği hakkında hava atmasın diye:D
    Bazı kişilerin fizikleri çok fazla bozulmuyor bünye meselesi yani. Ben 4 çocuk doğurdum tabiki genç kız gibi bir vücudum olmasada yinede 38 beden giyiyorum benim bünye çünkü hamilelikte aldığım kiloları geri verdiğim bir bünye.. Birazda spor ve diyetle eminimki sende her nasılsa doğum öncesi fiziğin bence geri dönebilirsin en azından toparlarsın. Allah bize annelik duygusunu yaşatmış çok şükür varsın basküller tavan yapsın ne çıkar...Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızlar için en şık abiyeler!

genç kızlar için en şık abiyeler!

spor abiyeler en şık abiyeler genç kızlara sportif genç kızlara göre
  2. genç kızlar bunlar size özel abiyeler

genç kızlar bunlar size özel abiyeler

genç kızlara özel abiyeler genç kızlara abiye 2009 kız abiyeleri göre abiyeler göre abiye
  3. genç kızlara cici abiyeler

genç kızlara cici abiyeler

en cici abiyeler cici abiyeler en güzel genc abiyeleri genç işi genç kızlar için mini genç kızlar;sizin gibi çıtı pıtı olan bu abiyelerle çok cici ve çok şık görüneceksiniz.özel günlerde giyebilceğiniz en güzel abiyenizi siz kendiniz seçin..:)
  4. Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

15 yaşındaki kızlar için abiyeler kızların özel günü Genç kızlığa adım atan küçük kızınız için birbirinden güzel ve şık abiyeler ister özel bir gün veya gecede ister mezuniyet balosunda rahatlıkla giyinebilecek şık modeller:)
  5. Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

genç kız abiyeleri genç kızlara abiyeler 2014 Sevgili melekler, malum okulların kapanmasına kısa bir zaman dilimi kaldı. Özellikle son sınıflardaki genç kızları da bir telaştır sardı. Mezun,yet törenleri için duyulan bu telaş ve heyecan, çıkılan alışverişlerde heyecanla devam ediyor. Eğer bir genç kız ebeveyni iseniz ya da genç bir kızımızsanız şimdi paylaşacağımız harika abiyeleri çok...

Sayfayı Paylaş