gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

24 kasım öğretmenler gününde M.M olarak tüm öğretmenlerimizi kutlarım...hiçbirzaman öğretmenlerin ana gibi hakkı ödenmez...etrafına bilgeliğiyle ışık veren öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum ...görevlerinde başarılar dilerim..ayrıca aramızda bulunan bu kutsal görevi başarıyla sürdüren Bilge arkadaşımızında öğretmenler gününü kutlar görevinde başarılar dilerim....

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: 24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!!
    Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlar ve önlerinde saygıyla eğilirim :nod:

sevgili Bilge öğretmenim seninde öğretmenler günün kutlu olsun canım :kiss:

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!!

Ecelin, ***** teşekkür ederim kızlar, çok incesiniz :) Yeni bakıyordum foruma burayı gördüm, mutlu oldum. Tekrar teşekkür ederim...

24 kasım öğretmenler günü kutlu olsun!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bütün Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 kasım öğretmenler günü öğretmenler gününüz kutlu olsun Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır… Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Atatürk’ün Başöğretmenliği kabul tarihi olan 24 Kasım günü, 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanıyor. Bizim üzerimizde sayısız emekleri olan tüm öğretmenlerimiz gününüz kutlu olsun.
  2. 24 kasım öğretmenler günü :))

24 kasım öğretmenler günü :))

öğretmen günü öğretmenler günü resimler ögretmenler ögretmenler resimleri ile ilgili resim Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun,İyiki Varsınız!!!
  3. 24 kasım öğretmenler günü

24 kasım öğretmenler günü

24 kasım öğretmenler günü ile ilgili anlamlı şiirler.
  4. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bu konu 24 kasım öğretmen günü ile ilgili kutlamalara yer vermektedir. Başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dileriz... M.M Yönetimi
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun 2014

öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü mesajları Başta baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve eğitime gönül veren tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini melekler mekanı olarak kutlarız. Bɑşöğretmen Atɑtürk”ün birer yɑnsımɑsı olɑn sizler, övgülerin en güzeline lɑyıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, bɑşɑrılɑrınız dɑim olsun.

Sayfayı Paylaş