gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

24 saat içinde karsı cıns olsanız

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

24 saatligine karşı cıns olsanız ne yapardınız kızsanız erkek olsanız 24 saat içinde neler yapardınız :D:D

2. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    valla en rahat ben olurdum ekmek elden su gölden ne dert ne tasa var erkekte akşama ne yapsam yok hamile kaldımmı kalmadımmı derdi yok ohh hayat erkeğe güzel keşke erkek olsaydım..

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben erkek olsam sabah kadar gezerdim erkek muhabbetlerine girerdim (çok severim) sabahlar olmasın hahaha

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aynen lalacım yaaa gercekten akşama yememk yok cocuk yok bı gıdıp ıkı iş yapıp gelıyolar cok yoruldum dıye suratları beş karış oluyor eee kahrını hep kadınlar ceksın kadın olmak çok zor

lalapo bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Biz erkek olmanın keyfini süreriz de onlar bir günlüğüne kadın olsalar kesin kafayı yerler buna eminim hahaha

DEVRAN bunu beğendi.
  6. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Bir günlüğüne erkek olsam ...

Ertesi gün eşime ''teşekkür ederdim '' muhtemelen , bana katlandığı için ...

Kendimi onun gözünden görmeyi çok isterdim cidden.

DEVRAN bunu beğendi.
  7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

erkekler kesınlıkle yapamazlar alısmıslar bır kere o rahata :D:D
    - - - Updated - - -

çok iddalısın :D:D

Ausencia bunu beğendi.
  8. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    himmm,öncelikle sinir oldugum karisini döven biri var onu bigüzeldöverdim agziyla burnunun yeri degisene kadar.en cok istedigim bu,bide eve gelip offf anam yoruldum ,ne cok is varmis vs...klasik laflari derdim...

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

can elif ben gece birler kadar kahvede oturmayı cok merak etmısımdır o sıgara kokusundana ne haz alırlar acaba ahahaha bunu bıde erkeklere sorucaz aslında onlar ne dıycekler hahaha

canelif bunu beğendi.
  10. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben erkek olsaydım eşimde kız olsaydı onu taciz ederdim hahaha

11. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    hiç düşünmedim ki ama iyi bişi olurdu fazla değil 1 günlüğüne oh yemek derdi yok ne pişirsem yokk ahh ahhh cinsiyetmi değiştirsem napsam:a046:hah bundan yapmazdım işte

12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aaaa delüüü hahaha

- - - Updated - - -

canım benım kaderımızmiş hahaha

13. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ay ömürsün valla,aslinda kötü fikir deyi:haha:

14. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    hahaha bende kahveye giderdım sabaha kadar okey falan erkek muhabbetlerı argo argo konusmalaaar hahaha oohhhh,onüme yemek çay hersey gelır ye ıç yaat ıstee ohh

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kafa dınlerdık valla haa

24 saat içinde karsı cıns olsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ? Arkadaşlar vereceğim linkteki adreste 24 saat kullanıp daha sonra kendisini imha eden mail adresi alabileceksiniz.. -Ne işe mi yarar? - Mesela bazı siteler üyelik için aktivasyon linki gönderir. Asıl mail adresinizi kullanıpta çöplüğe dönüştürmeyin işte - İstemeden de olsa şüpheli siteler. mail adresimizi...
  2. Son 24 saat içinde kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız?

Son 24 saat içinde kendinizi mutlu etmek için ne yaptınız?

Evet hanımlar.. Her zaman başkaları için birşeyler yaparız ya..çocuğumuza, kocamıza,yada çevremizdeki insanlara.. Son 24 saat içinde sadece ama sadece (eşiniz/sevgiliniz aileniz çocuklarınızı ilgilendirmeyen)kendiniz için mutlu,huzurlu hissettiğiniz ne yaptınız?
  3. Hande Yener - 24 Saat

Hande Yener - 24 Saat

Senden aşka bir köprüm vardı Ömrün köpük köpük suyundan İçmeyi bilen bir yudum aldı Aşktan geçtim ayrılık kaldı Bu yanan acı tütünden Çileyi seven bir nefes aldı Yanıyorum uzanıp yanıma ateşi besle Bu yüreğin durumu böyle bağlanamaz birine Yirmidört saat önce Herşey bitti yani dün Sevgilim sen üzülme Gönül dolaşır döner bir gün Yirmidört saat önce Herşey bitti yani dün Sevgilim...
  4. 24 yaşındaki kız 10 saat süren ameliyatla erkek oldu

24 yaşındaki kız 10 saat süren ameliyatla erkek oldu

hamile kadını ameliyat etme oyunları kadından erkek olma ameliyatı video kızdan erkek olma ameliyatı erkeğin kadına dönüşmesi video hamileyi ameliyat etme oyunu Ergenlikten bu yana erkek duyguları hissettiğini söyleyen ve 2006’dan beri çeşitli tedaviler ile cerrahi müdahaleler gören A.Ö, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 10 saat süren ameliyatla erkek...
  5. Fabrikanın Enerjisiyle 24 Saat Rahatlık

Fabrikanın Enerjisiyle 24 Saat Rahatlık

Fabrikanın kadın koleksiyonunun vazgeçilmez parçalarından elbiseler her sezon olduğu gibi yine ön planda...İş yerine giderken kısa topuklu ayakkabıyla giyebileceğiniz bu güzel elbiseler bir akşam davetine giderken de belinizi saracak güel bir kemer ve ayakkabıyla şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz

Sayfayı Paylaş