gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3 aylık anneyim diyet yapsam sütüm gidermi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben 3 aylık anneyim.Ama feci kilo aldım, acilen vermek istiyorum ama bazı sorularım var size? Tecrübeli anneler yanıt bekliyorumm: 1-Vücudumda sezaryen ödemi olabilirmi ? 2-diyet yapsam sütümde azalma olur mu ?
    3-henüz regl olmadım ilgisi olabilir mi?

3 aylık anneyim diyet yapsam sütüm gidermi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Sütü

Anne Sütü

Hamilelik süresince büyük bir özlem duyarak bebeğini dünyaya getiren annenin bebeğine verebileceği en güzel armağan anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmek bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimini en iyi şekilde sağlayacak, bebekle anneyi birbirine yakınlaştıracak ve dolayısıyla bebeğin annesinin göğsünde kendini güvende hissetmesini sağlayacak tek yoldur. Bunun yanı sıra bebeği anne sütü ile...
  2. Süt Anne :)))

Süt Anne :)))

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: ’Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum...
  3. Süt Anne :)

Süt Anne :)

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum olduğunu...
  4. Salatalık Diyeti Yapın 3 Günde 1 Kilo Verin!

Salatalık Diyeti Yapın 3 Günde 1 Kilo Verin!

salatalık diyeti, 3 günde 1 kilo, salatalık diyeti nasıl yapılır Sevgili melekler, Dr.Ender Saraç'ın tavsiyesi salatalık diyetiyle bu konumuzda da sizlerleyiz. 3 günde 1 kilo vermnizi sağlayacak olan salatalık diyetinde yapılması gerekenler ve dikkat edilecek noktalar hakkında Dr.Ender Saraç'ın verdiği tavsiyelere bir göz atalım... 1. GÜN Sabah (08.00-08.30): 1 bardak ılık, ballı,...
  5. Diyet Anne Sütünü Azaltırmı?

Diyet Anne Sütünü Azaltırmı?

emzirirken kilo verilirmi,emziriken diyet yapılırmı,emzirme döneminde rejim yapmak,emzirme döneminde kilo vermek sakıncalımı ,emzirme döneminde rejim yapmak anne sütünü azaltırmı,rejim yapmak sütümü azaltırmı,emzirme döneminde diyet yapma hakkında bilgiler Doğum sonrası kilo verme hızı ve zamanı aslına gebelikte alınan kiloyla ilgilidir. Gebelik dönemini 9 - 12 kg alarak normal tamamlamış...

Sayfayı Paylaş