gebe
  1. sırça-köşk

sırça-köşk Forum Okuru

32 haftalık bebeklerin kilosu ne kadar olur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sırça-köşk tarafından paylaşıldı.

32 haftadaki gebe arkdasların bebeklerinin kilosu ne kadar biz de 32+1 olduk da :D

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sağlıklı doğumlar diliyoruz ve bebeğinizin kilosu 1800-2300 arasında bir değer olabilir bu da normal seyirde olduğu anlamına gelir.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1800 gr 42 cm di..simdi 33+4 olduk kizimla :nazar:

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

32 haftalıkken 2026 kg dı kızım.

32 haftalık bebeklerin kilosu ne kadar olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı? Bu konuda başından gebelik geçmiş kişiler bildiklerini yazarsa çok ama çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. 32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğim var burnu tıkalı doktora götürdüm olabilir dedi göğsüne sıcak havlu koy dedi 2 gündür yapıyorum değişiklik yok bu arada burun serumuda kullanıyorum ama fayda etmedi siz neler yaptınız bu durumda?
  3. yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

Melekler selam.Ben Özge. Gebe kalmayı planlıyoruz ve yenidoğan boyu kilosu, ölçüleri hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden...
  4. Gebeliğin 3. Haftasında bebeğin kilosu ve boyu ne kadardır?

Gebeliğin 3. Haftasında bebeğin kilosu ve boyu ne kadardır?

gebeliğin 3 haftası neler olur,gebeliğin 3.cü haftası annede olan değişimler,gebeliğin 3 haftası bebekte olan değişimler,gebeliğin 3 .cü haftası hakkında bilgiler Hamilelikte ilk 3 hafta, bebeğin henüz rahimde oluşmadığı süreyi kapsar. Bebek dördüncü haftada rahimde yerleşmeye başlar ve böylece hamileliğin de başlangıcına adım atılmış olur. Hamilelikte 3.Haftanın büyük bir önemi vardır. O da...
  5. 11 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

11 haftalık bebeğin cinsiyeti belli olur mu?

bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur,bebeğin cinsiyetini ne zaman öğrenirim,bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur,bebeğin cinsiyeti hakkında bilgiler Bebeğimin cinsiyetini en erken ne zaman öğrenebilirm,bebeğin cinsiyeti kesin olarak ne zaman anlaşılır ,bebeğin cinsiyeti hakkında sor ve cevaplar özellikle uzman doktorlar bebeklerin cinsiyetlerini 11.ci haftadan sonra zaman içinde...

Sayfayı Paylaş