6 dk. da kalori yakalım

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

 1. Biliyorsunuz diyetlerin en büyük destekçisi egzersizdir asla bırakmamalı tabii başlamışsak :D Başlamadıysanızda bu öneri ile birşeylere alışalım 6 dk.içinde güzelce bir kalorileri yakmaya varmısınız meleklerim.:D


  İlk 1 dakika: Yer değiştirerek zıplayın. Çömelip doğrularak kanguru gibi zıplayın. Sağdan sola yer değiştirip, çömelip doğrulup zıplayarak hareket edin.

  30 saniye: Olduğunuz yerde yavaş yavaş koşun.

  1: 30 dakika: Zıplayıp koşturarak patenle kayıyor gibi sağdan sola hareket edin. Bu sırada bacaklarınızı ve kollarınızı hareketli bir şekilde sallayın.

  30 saniye: Olduğunuz yerde yavaş yavaş koşun.

  1 dakika: Kollarınız başınızın arkasında düz yere uzanın ve mekik çekin. Ayrıca el ve ayaklarınızı çapraz bir şekilde hareket ettirerek fotoğraftaki hareketi tekrarlayın. El ve ayaklarınızı 30 saniyede bir değiştirin.

  30 saniye: Olduğunuz yerde yavaş yavaş koşun.

  1 dakika: Çömelip atlayın. Zaman zaman elleriniz başınızın arkasında twist yapıyor gibi zıplayın. Gövdenizi sağa sola çevirin. Elleriniz başınızın üzerinde atlayın. Dizlerinizi yavaşça yere değdirerek oturup kalkabilirsiniz.

  30 saniye: Olduğunuz yerde yavaş yavaş koşun.

  6 dakika bu hareketleri yaparsanız, inanılmaz bir efor sarfetmiş ve kalori yakmış olacaksınız.
 2. Ben hep olduğum yerde koşarım birde mekik çekerim yemeklerden sonra almamak için:D

 3. hahah bıtanemm benımm ck guldm yemeklerden sonra yapılmaz spor bosa olur kalorı yakmaz sadace mıdenı agrıtırsın agrmasa bıle ıse yaramaz cnkı zaten o anda mıde ogtmeyle ugrasıyo yemek yemeden 30 dakıka once yaparsa egr hem mıden kuculdugu ıcın yemek yıyemez hemde pskolojıkmen yaptgn sporu dusunup ck yemzsn ...yemeklerden once en az 20 mekık cekmen bıle yararlı :)

Sayfayı Paylaş