gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

8 güzel hediye!!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

DİNLEME... Ama gerçekten dinleyin. Kesmeden, hayal kurmadan, vereceğiniz cevabı düşünmeden... Can kulağıyla dinleyin.
    SEVGİ...
    Kucaklamalar, öpücükler, sırt sıvazlamalar ve el tutmalar konusunda cömert olun. Bu ufak hareketler, aileniz ve dostlarınıza olan sevginizi daha açık göstermenizi sağlayabilir.

KAHKAHA...
    Fikra anlatın, neşeli hikayeleri paylaşın. Bu armağanınız "Seninle birlikte gülmeyi seviyorum" anlamına gelir.

YAZILI BİR NOT...
    Basit bir "Yardımın için teşekkürler" notu, ya da belki bir şiir... Kısa, elle yazılmış bir not bazen ömür boyu hatırlanır.

İLTİFAT...
    Basit, içtenlikle söylenen bir söz ("Bu renk sana ne çok yakışmış", "Harika bir iş çıkardın", "Yemek nefis olmuş" gibi) karşınızdakinin içini aydınlatır.

İYİLİK...
    Her gün, rutininizi kırıp birisine hoş, nazik bir şey yapın.

YALNIZLIK...
    Bazen tek istediğimiz yalnız kalmaktır. Bu anlara duyarlı olun ve ihtiyacı olana yalnız kalma armağanını verin.

NEŞELİ BİR YAPI...
    Birine tatlı bir söz söylemek gibisi yoktur. Selam vermek veya teşekkür etmek o kadar zor mu?

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 8 güzel hediye!!!
    paylaşım için sağol canım benim..gerçekten hayatın incelikleri bunlar

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İLTİFAT...
    Basit, içtenlikle söylenen bir söz ("Bu renk sana ne çok yakışmış", "Harika bir iş çıkardın", "Yemek nefis olmuş" gibi) karşınızdakinin içini aydınlatır.

en çok duymak istediğim ama duyamadığım şeyyyyy

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

meçhulcum duymuşsundur sevenlerinden iltifat emin ol ama hatırlamıyosundur bence..bence çok şeker kızsın hadi için aydınlansın biraz:):)meleğiimm

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir paylaşım saol adminim

6. Elif01

Elif01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Harika ve insani mutlu eden bir paylasim, emegine saglik canim...

7. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    çok güzel emeğine sağlık yüreğine sağlık :)

8 güzel hediye!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  2. Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Kadına verilmiş en güzel hediye annelik

Bir kadına yapılacak en büyük kötülük onu hamile iken aldatmakmış. Kadınlığa verilmiş en büyük hediyedir anne olmak.. Her kadın er ya da geç anne olmayı hayal eder aslında.. Sadece bu yolda biraz zorlanacağı için çekinebilir.. Tüm ayrıntılar gözden geçirilir.. Aşkın bir meyvesidir o.. Kadın hamile kaldığında kocasına daha çok bağlanır.. Bir bütünün iki parçası olurlar.. Sevdiği...
  3. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
  4. Forever New Anneler Günü Hediye Çeki 8-12 Mayıs 2013

Forever New Anneler Günü Hediye Çeki 8-12 Mayıs 2013

anneler günü fırsatları anneler günü indirimleri forever new Sevgili melekler, yaklaşan anneler günü için bir kampanya da Forever New markasından geliyor. Forever New, 8-12 Mayıs tarihleri arasında 150 TL ve üzeri online alışverişlerinize 25 TLlik hediye çeki veriyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın ..

Sayfayı Paylaş